W minioną noc o godzinie 4:37 przypadkowa osoba będąca świadkiem zdarzenia przekazała informację pod numer alarmowy 998 o pożarze budynku przy ul. Trakt Lubelski. SK KM PSP m. st. Warszawy do akcji dysponowało zastępy z JRG 12 i JRG 8.

W dniu 11.02.2019 w hali widowiskowo-sportowej "Znicz" w Pruszkowie odbył się Turniej Eliminacyjny XVII Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Strażaków PSP w Siatkówce.

2019 01 uniwersalne 28Pozostawał w lesie, był śmiertelnie niebezpieczny, jego siła i nieprzewidywalność stwarzała zagrożenie dla życia i zdrowia każdego kto ośmieliłby się do niego zbliżyć. Straż miejska podjęła interwencję.

2018 12 uniwersalne 20Agresją i wulgaryzmami zwykle popisują się podpici nastolatkowie, jednak i przedstawiciele starszego pokolenia potrafią się zachować w stylu „ach-ta-dzisiejsza-młodzież”.

2019 01 uniwersalne 038 lutego na Pradze Północ patrol straży miejskiej sprawdzał miejsca w których dochodzi do spożywania alkoholu, obrotu nielegalnymi papierosami i gromadzenia się osób nieletnich.

jazda na bombachW chwili gdy strażnicy dostali wezwanie dotyczące zakłócania spokoju i porządku publicznego, nie wiedzieli, że interwencja będzie dotyczyła posiadania substancji zabronionych i zakończy się na policji.

2019 01 uniwersalne 45Doświadczenie i intuicja pomagają w zatrzymywaniu osób poszukiwanych i odzyskiwaniu przedmiotów pochodzących z przestępstwa.

W kompleksie mieszkań przeznaczonych do wynajmu krótkoterminowego Apartamenty Magnolie znajdziesz mieszkanie dla pracownika w warszawskim Ursusie. Co ma do zaoferowania zlokalizowane w lewobrzeżnej części Warszawy mieszkanie służbowe?

W dzisiejszym artykule bierzemy pod lupę Apartamenty Magnolie, w których posadowione są mieszkania dla pracowników przeznaczone na wynajem krótkoterminowy. Mieszkania te charakteryzuje wysoki standard wykończenia wnętrza, idący w parze z dogodną lokalizacją oraz przyjazną atmosferą. Na gości czekają tutaj komfortowo urządzone i wyposażone mieszkania z dostępem do strzeżonego parkingu podziemnego, w których w razie potrzeby możemy nie tylko odpoczywać, ale również pracować w doskonale zaaranżowanej w tym celu przestrzeni dziennej. Jeśli jesteś przedsiębiorcą wysyłającym swoich pracowników na szkolenia lub delegacje i potrzebne ci mieszkanie służbowe dla pracownika w Warszawie, koniecznie sprawdź ofertę kompleksu mieszkaniowego Apartamenty Magnolie, w ramach którego do dyspozycji naszych gości oddajemy ponad siedemset mieszkań o zróżnicowanym metrażu oraz standardzie.

Mieszkanie służbowe dla pracownika - odpowiednia aranżacja przestrzeni kluczem do efektywności w miejscu pracy

Okazuje się, że nasze warunki bytowe odgrywają ogromną rolę w naszym stosunku do życia, w tym także wykonywanej pracy. Jeśli pracownik przyzwyczajony do schludnego i komfortowo urządzonego mieszkania na przedmieściu zostanie oddelegowany do pracy w Warszawie i skazany na wynajem niewielkiego, często post-peerelowskiego mieszkania w hałaśliwym Centrum jego nastawienie do pracy może ulec drastycznej zmianie – będzie on zniechęcony, a delegację potraktuje jako zsyłkę za karę zamiast możliwości rozwoju zawodowego. Aby uniknąć tego typu sytuacji wynajem mieszkania dla pracownika należy odpowiednio przemyśleć. Być może konieczność codziennego dojazdu do miejsca wykonywania pracy będzie mniejszym dyskomfortem niż nieciekawie urządzone i dysfunkcyjne mieszkanie kilka kroków od siedziby firmy?

Warszawski Ursus to jedna z tych dzielnic miasta, które wydają się oddalone od ścisłego centrum o lata świetlne drogi. Tymczasem w praktyce okazuje się, że Ursus jest doskonale skomunikowany nie tylko z Centrum, ale i wszystkimi dzielnicami Warszawy, dzięki czemu mieszkańcy dzielnicy są wstanie szybko i stosunkowo bezproblemowo dotrzeć do dowolnego miejsca w mieście, jak i miejscowościach sąsiadujących. Z wygodnego i szybkiego transportu mogą korzystać także mieszkańcy niezmotoryzowani, gdyż transport miejski zapewnia dogodne połączenie z wszystkimi najważniejszymi punktami miasta.

Wróćmy jednak do aranżacji przestrzeni, która w przypadku mieszkań służbowych jest zazwyczaj mocno ograniczona – mieszkanie służbowe dla pracownika to najczęściej kawalerka z kuchnią lub aneksem kuchennym. Jej odpowiednia aranżacja okazuje się kluczowa dla zapewnienia komfortu użytkowania mieszkania. Dlatego wszystkie mieszkania służbowe posadowione w kompleksie Apartamenty Magnolie zostały zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby zapewnić wyraźny podział przestrzeni na sferę dzienną i nocną. Dzięki temu mieszkania zapewniają odpowiednie warunki do relaksu lub pracy w ciągu dnia oraz efektywnego wypoczynku nocą. Dodatkową zaletą naszych mieszkań pracowniczych jest ich wyposażenie we wszystkie niezbędne sprzęty gospodarstwa domowego, które zapewniają mieszkańcom swobodę oraz niezależność użytkowania przestrzeni w zakresie czynności takich, jak gotowanie pełnowartościowych posiłków oraz pranie.

Mieszkanie służbowe - szukamy standardu w rozsądnej cenie

 • Policjanci ostrzegają seniorów przed oszustami

  Jak ustrzec się przed oszustami podającymi się za policjanta lub funkcjonariusza CBŚP? Taki cel przyświecał spotkaniu z seniorami, w którym uczestniczyli policjanci z Ochoty. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze oraz pozostawiło w świadomości osób starszych wiedzę dotyczącą podstawowych zasad bezpieczeństwa.

 • Pracownik odpowie za przywłaszczenie zdrapek

  Policjanci z wydziału kryminalnego komisariatu na Targówku zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przywłaszczenie zdrapek. Pracownik, który od sierpnia zeszłego roku "podbierał" sklepowe mienie naraził właściciela na straty w wysokości ponad 5600 złotych. 34-latek usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Podczas przesłuchania przyznał się do zarzucanego mu czynu i dobrowolnie poddał karze.

 • Narkotyki ukryte w pionie kanalizacyjnym

  Policjanci z zespołu narkotykowego z Woli tylko w ciągu ostatnich tygodni zatrzymali 9 osób w związku z „łamaniem” przepisów z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, zabezpieczyli łącznie prawie kilogram narkotyków oraz zabezpieczyli 34 tysiące złotych na poczet przyszłych kar i grzywien. Tym razem wpadła kolejna osoba, 32-letni Leszek B. Mężczyzna ukrył narkotyki w łazience w pionie kanalizacyjnym. Operacyjni zabezpieczyli również pieniądze oraz wagę elektroniczną. Podejrzany już usłyszał zarzuty.

 • Tankował i nie płacił - 13 zarzutów kradzieży

  Dzielnicowy z Nieporętu zatrzymał sprawcę wielokrotnych kradzieży paliwa na stacjach benzynowych. 30-letni Kamil K. wpadł w ręce policjanta kilka minut po kradzieży na jednej ze stacji na terenie gminy Nieporęt. Mężczyzna usłyszał 13 zarzutów kradzieży paliwa. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

 • Zatrzymani za kradzieże i włamania

  Zastępca komendanta komisariatu oraz dzielnicowy z Konstancina- Jeziorny „na gorąco” zatrzymali mężczyznę dokonującego kradzieży na terenie jednej z tutejszych posesji. Ustalono, że 35-latek w przeszłości odpowiadał już za podobne przestępstwa. Tego samego dnia kryminalni z Piaseczna zatrzymali 38-latka podejrzewanego o dokonanie co najmniej pięciu włamań.

 • Policjanci wzięli udział w Akcji „Zima w Lesie 2019”

  Tegoroczna akcja „Zima w Lesie” to już dziesiąta edycja działań zorganizowanych przez Powiat Warszawski Zachodni i Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lesznie. Jej partnerem jest również Komenda Powiatowa Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego. Akcja ta wpisała się już na stałe jako ciekawa forma spędzenia czasu podczas ferii zimowych. W imprezie, która adresowana była do zorganizowanych grup dzieci i młodzieży z terenu naszego powiatu, wzięli udział również policjanci ze Starych Babicach i Kampinosu.

 • Ukradli „fanty” i nie pamiętali, gdzie je ukryli

  Policjanci z Woli zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież mieszkaniową. Z ustaleń wynika, że sprawcy będąc u znajomej w mieszkaniu, wykorzystali jej nieuwagę i dokonali kradzieży laptopa oraz mosiężnych figurek, gdzie łączne straty zostały oszacowane na łączną kwotę około 5 tysięcy złotych. Funkcjonariusze odzyskali skradziony łup. 31-letni Krzysztof G. i 61-letni Andrzej M. usłyszeli zarzut. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 • Areszt za posiadanie znacznej ilości

  Areszt na okres trzech miesięcy zastosował sąd wobec mężczyzny podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Kryminalni z Bielan zabezpieczyli prawie 46 gramów marihuany, prawie 60 gramów amfetaminy i 68 sztuk tabletek ecstasy. 56-latek posłużył się dowodem brata, który obecnie przebywa w zakładzie karnym. Mężczyźnie grozi teraz kara do 8 lat pozbawienie wolności.

 • 55-latka kieszonkowcem

  Stołeczni wywiadowcy z zespołu specjalizującego się w ściganiu kradzieży kieszonkowych zatrzymali 55-latkę, chwilę po tym, jak wyjęła z torebki starszej pani portfel z gotówką w jednym ze sklepów, w galerii handlowej na warszawskim Mokotowie. 88-latka nawet nie widziała, że została okradziona. Całe zajście natomiast widzieli policjanci. Zofia K. trafiła do policyjnej celi. Okazało się, że jest poszukiwana również przez śródmiejskich funkcjonariuszy do innej kradzieży kieszonkowej. Kobieta już usłyszała zarzuty. Grozi jej do 5 lat więzienia.

 • Stopień alarmowy ALFA na obszarze Warszawy

  Premier Mateusz Morawiecki podpisał zarządzenie wprowadzające pierwszy stopień alarmowy (ALFA) na obszarze Warszawy. Stopień alarmowy będzie obowiązywał od 11 lutego (od godz. 00:00) do 15 lutego (do godziny 23:59). Wprowadzenie stopnia alarmowego ma charakter prewencyjny.

 • Zobacz również