Warsztaty hip-hopowe z legendami z Yelonek na Bemowie
Zapraszamy na niezwykłe warsztaty hip-hopowe, które odkryją przed Wami tajniki tej kultury muzycznej! Doświadczeni artyści z zespołu FENOMEN będą Waszymi przewodnikami w tej podróży po świecie rymów i bitów.
  • Odkrycie historii hip-hopu, której korzenie sięgają Stanów Zjednoczonych.
  • Warsztaty odbędą się w SP nr 364 przy ul. Andriollego 1, w maju i czerwcu.
  • Zajęcia prowadzone będą w każdy poniedziałek, od godziny 17.30 do 19.00.
  • Zapisy na warsztaty przyjmowane są na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli okazję nie tylko poznać historię hip-hopu, ale też zgłębić techniki tworzenia muzyki oraz tekstów. Członkowie zespołu FENOMEN, Namaste, Żółf oraz zaproszeni goście podzielą się swoim doświadczeniem w pracy ze słowem i dźwiękiem. Będzie to unikalna okazja, aby dowiedzieć się, jak tworzy się profesjonalne kompozycje i jak ważna w muzyce hip-hopowej jest warstwa liryczna.

Warsztaty są otwarte dla dzieci i młodzieży, a liczba miejsc jest ograniczona. To doskonała okazja dla młodych pasjonatów muzyki, by rozwijać swoje umiejętności pod okiem doświadczonych artystów. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do nauki i dobrej zabawy w rytmach hip-hopu!

Zainteresowani uczestnictwem w warsztatach powinni jak najszybciej zgłaszać swoje uczestnictwo, aby zapewnić sobie miejsce na tych ekscytujących zajęciach. To nie tylko szansa na zdobycie nowych umiejętności, ale też okazja do spotkania z ludźmi, którzy kształtują kulturę hip-hopową na co dzień.


Źródło: Urząd Dzielnicy Bemowo