Szklane zadaszenie pergoli sprawi, że nic nie ograniczy Twojego wypoczynku na łonie natury. Nawet w chłodniejszych porach roku będziesz przebywać na tarasie, rozkoszując się widokiem ogrodu. Kiedy nadejdzie jesień, możesz podziwiać kolorowy dywan, jaki na trawniku utworzyły liście. Szklany dach w Warszawie to idealne rozwiązanie, jeśli jesteś właścicielem rezydencji w stolicy. Oczywiście ofertę kierujemy również do właścicieli restauracji i hoteli. Pergola ze szklanym dachem uatrakcyjni obiekt, nadając mu nowoczesny charakter.

Dachy szklane Warszawa

Szklane zadaszenie tarasu w Warszawie — propozycja dla najbardziej wymagających klientów

Szklane dachy tarasowe to nie to samo, co ogrody zimowe. Te ostatnie przeznaczone są do całorocznego korzystania. Zadaszenia szklane są elementem pergoli. Dzięki nim na tarasie możesz przebywać od późnej wiosny do wczesnej jesieni. Szklany dach chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi — wiatrem, palącym słońcem lub deszczem. Nasze nowoczesne i odporne dachy ze szkła opierają się na profilach aluminiowych. Zadowolą one klientów, którzy chcą wzbogacić architekturę domu, restauracji czy hotelu.

Zadaszenia szklane, czyli sposób zabezpieczenia tarasu

Zadaszenia szklane to sposób, aby zabezpieczyć taras z pergolą (szczególnie jeśli znajdują się na nim ekskluzywne meble).

Szkło przepuszcza promienie słoneczne, dlatego dodatkowe tekstylne przesłony mogą okazać się konieczne. Natomiast jeśli chcesz na tarasie przebywać również jesienią i wczesną wiosną, wyposaż pergolę w promienniki ciepła.

Zalety dachu ze szkła

Wiesz już, że szklany dach ochroni Cię przed słońcem, deszczem i wiatrem. To jednak nie wszystko. Zalet tego typu zadaszenia jest o wiele więcej.

Jeśli zdecydujesz się na pergolę ze szklanym dachem, zyskasz więcej życiowej przestrzeni. Na zadaszonym tarasie lub balkonie możesz przebywać niezależnie od pory roku. To także sposób, aby przedłużyć salon. Będzie w nim pod dostatkiem słońca. Zwłaszcza w przypadku, kiedy szklany dach znajdzie się od strony południowej lub południowo-wschodniej.

Zadaszenia szklane przedłużają nie tylko salon, ale także ogród. Wiosną i latem zatrą się granice między nim a domem. To właśnie pod zadaszoną pergolą będziesz przebywać z rodziną i znajomymi, nie martwiąc się zmienną pogodą.

Dzięki szklanemu dachowi Twoja rezydencja nabierze nowoczesnego charakteru. Wzbogacisz architekturę budynku, podnosząc jednocześnie jego wartość rynkową. Zadaszenia szklane, jakie Ci proponujemy, wyposażyliśmy w szyby z niskim współczynniki przenikania ciepła. To sprawia, że kiedy żar leje się z nieba, Ty nadal możesz swobodnie korzystać z uroków tarasu (nie narażając się na szkodliwe promieniowanie UV).

Szkło, którym wypełniamy profile aluminiowe, ma właściwości antywłamaniowe. To oznacza, że na tarasie jesteś całkowicie bezpieczny. Zaletą dachu ze szkła jest również estetyka — za każdym razem, kiedy wykonujemy projekt, dopasowujemy go do architektury budynku. Tak, aby dom mieszkalny lub obiekt stały się jeszcze bardziej atrakcyjne wizualnie.

Aranżacja pergoli ze szklanym dachem

Pergola ze szklanym dachem to zabezpieczenie tarasu. Ten natomiast warto urządzić ze smakiem. Postaraj się podkreślić to, że taras jest przedłużeniem ogrodu. Klimat nadadzą latarenki, lampki i girlandy. To one oświetlą przestrzeń pergoli, sprawiając, że wieczór spędzony pod nią wyda się jeszcze bardziej magiczny. Kiedy natomiast spojrzysz w górę, przez przeszklony dach dostrzeżesz niezliczone ilości gwiazd. Ten widok przechowasz w pamięci do kolejnego lata.

Zainwestuj w wygodne meble tarasowe. Przyda się sofa, fotele, a nawet szezlong. Wybieraj meble lekkie tak, abyś mógł je przestawić w razie, kiedy słońce będzie zbyt mocno świecić.

Jako że Twój taras ma zabezpieczenie, nie musisz stawiać na wodoodporne materiały. Sprawdzą się ręcznie robione, kolorowe poduszki, którymi ozdobisz tarasową sofę.

Wypoczynek na tarasie własnego domu przypomina wakacje. W letnich miesiącach, kiedy akurat nie podróżujesz, także skorzystasz uroków przyrody i słońca. Szklane dachy to propozycja dla osób, które szukają wytchnienia na łonie natury, chcą przedłużyć ogród lub salon, a także podnieść wartość rynkową posesji. Zamarzył ci się Dach szklany w Warszawie? Koniecznie odwiedź Verandino i zdecyduj się na piękny dach szklany w Twoim ogrodzie!