Trwają zmagania w ramach LIII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Za nami kolejne konkurencje: piłka ręczna szkół ponadpodstawowych, badminton kategoria dzieci, unihokej chłopców kategoria dzieci.

Piłka ręczna szkół ponadpodstawowych

W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 202 przy  ul. Jana Bytnara zakończyły się Mistrzostwa Mokotowa w piłce ręcznej chłopców i dziewcząt szkół ponadpodstawowych w ramach LIII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

Mistrzem Mokotowa zarówno wśród dziewcząt i chłopców zostało XLIV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha. Zawody przebiegały w sportowej atmosferze i zostały sfinansowane ze środków Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawa.

Mistrzom i Mistrzyniom Mokotowa życzymy powodzenia podczas rozpoczynających się wkrótce Mistrzostw Warszawy!

MISTRZOSTWA MOKOTOWA W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

1.  XLIV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha
  2.  XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1

MISTRZOSTWA MOKOTOWA W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

1. XLIV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha
  2. XLIX Liceum Ogólnokształcące im. Johanna Wolfganga Goethego
  3. VI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana

fragment meczu finałowego turnieju dziewcząt czterdzieste czwarte Liceum Ogólnokształcące imienia Stefana Banacha i czterdzieste czwarte Liceum Ogólnokształcące im. Johanna Wolfganga Goethego

wspólne zdjęcie medalistek Mistrzostw Mokotowa w piłce ręcznej dziewcząt

Badminton kategoria dzieci

W klubie Zdrofit przy ul. Puławskiej zakończyły się Mistrzostwa Mokotowa w badmintonie chłopców i dziewcząt szkół podstawowych w kategorii dzieci w ramach LIII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

Mistrzami Mokotowa zostały : Szkoła Podstawowa nr 190 (dziewczęta) oraz Szkoła Podstawowa nr 2 im. Przymierza Rodzin (chłopcy). Zawody przebiegały w sportowej atmosferze i zostały sfinansowane ze środków Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawa.

Unihokej chłopców kategoria dzieci

W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 85 im. Benito Juareza zakończyły się Mistrzostwa Mokotowa w unihokeju chłopców szkół podstawowych w kategorii dzieci w ramach LIII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

Podobnie jak w turnieju dziewcząt bezkonkurencyjni okazali się gospodarze imprezy. Srebrny medal przypadł Szkole Podstawowej nr 33, zaś brązowe medale wywalczyli zawodnicy Społecznej Szkoły Podstawowej nr 26.

Zawody przebiegały w sportowej atmosferze i zostały sfinansowane ze środków Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawa we współpracy z Uczniowskim Klubem Sportowym „85 Mokotów”. Mistrzom Mokotowa życzymy powodzenia podczas rozpoczynających się wkrótce Mistrzostw Warszawy, które odbędą się w Szkoła Podstawowa Nr 175  ul. Trzech Budrysów 32. Mistrz Mokotowa w rozgrywkach grupowych zmierzy się z Mistrzami Dzielnic: Pragi Południe i Wola. Początek zmagań 18 listopada o godz. 12.30

MISTRZOSTWA MOKOTOWA W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH KAT. DZIECI

1. Szkoła Podstawowa nr 85 im. Benito Juareza
  2. Szkoła Podstawowa nr 33 im. im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju
  3. Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 26 im. prof. Jigoro Kano Społecznego Towarzystwa Oświatowego

fragment meczu Szkoły Podstawowej numer trzydzieści trzy i Społecznej Szkoły Podstawowej numer dwadzieścia sześć