Bajkowy Koncert w Terminalu Kultury Gocław dla Dzieci i Dorosłych

Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z opiekunami na Bajkowy Koncert, który odbędzie się w Terminalu Kultury Gocław! To wyjątkowe wydarzenie kulturalne z okazji Dnia Dziecka jest idealną okazją do wspólnego spędzenia czasu przy dźwiękach ulubionych piosenek z filmów Disneya.

  1. Termin: 29 maja, godz. 18:00
  2. Miejsce: Terminal Kultury Gocław, ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 24
  3. Wstęp wolny – wejściówki dostępne od 20 maja
  4. Patronat: Burmistrz Dzielnicy Praga-Południe, Tomasz Kucharski

Wspólnie z Dzielnicą Praga-Południe, Centrum Promocji Kultury oraz Stowarzyszeniem WEST, Terminal Kultury Gocław zaprasza na magiczne wydarzenie - Bajkowy Koncert dla Małych i Dużych. To doskonała okazja, aby celebrować Dzień Dziecka w towarzystwie ulubionych bohaterów z bajek.

Koncert, który odbędzie się 29 maja o godzinie 18:00, objął patronatem Burmistrz Dzielnicy Praga-Południe, Tomasz Kucharski. Na scenie wystąpi zespół wokalno-aktorski „Sonanto”, który zaprezentuje piosenki z najbardziej znanych filmów animowanych wytwórni Disneya. W repertuarze znajdą się utwory z takich produkcji jak "Król Lew", "Aladyn", "Pocahontas", "Toy Story", "Księżniczka i Żaba", "Kraina Lodu", "Zaplątani" oraz "Vaiana – skarb Oceanu".

To wydarzenie jest skierowane przede wszystkim do najmłodszych mieszkańców dzielnicy, ale z pewnością przypadnie do gustu również dorosłym, którzy będą mogli przypomnieć sobie ulubione melodie z dzieciństwa. Terminal Kultury Gocław, mieszczący się przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 24, stanie się tego dnia miejscem pełnym magii i muzyki.

Wstęp na koncert jest bezpłatny, jednak aby zapewnić sobie miejsce, należy odebrać wejściówki w kasie Terminalu Kultury od 20 maja. To idealna okazja na rodzinne wyjście i wspólne przeżycie niezapomnianych chwil przy dźwiękach znanych i lubianych utworów. Do zobaczenia na koncercie!


Źródło: UD Praga Południe