Prezydent Warszawy ogłasza konkurs na dyrektora
Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy ogłasza konkursy na stanowiska dyrektorów przedszkoli. To doskonała okazja dla osób, które chcą zarządzać placówkami edukacyjnymi i mają wizję rozwoju przedszkoli w stolicy.
  1. Konkursy na stanowiska dyrektorów przedszkoli.
  2. Szansa na zarządzanie jednym z czterech przedszkoli w Warszawie.
  3. Termin ogłoszenia: 16 maja 2024 r.
  4. Adresy i nazwy przedszkoli objętych konkursem.

16 maja 2024 roku Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy ogłosił konkursy na dyrektorów czterech przedszkoli. To wyjątkowa okazja dla osób, które chcą wprowadzać innowacje i rozwijać lokalne placówki edukacyjne.

W konkursie mogą wziąć udział kandydaci na stanowiska dyrektorów w następujących przedszkolach:

Przedszkole nr 178 „Kolorowa Kraina” znajduje się przy ulicy Londyńskiej 10. Jest to placówka, która od lat cieszy się uznaniem rodziców za kreatywne podejście do edukacji najmłodszych.

Przedszkole nr 227 „Wesołe Nutki” mieści się przy ulicy Świętosławskiej 3. To miejsce, gdzie muzyka odgrywa kluczową rolę w codziennych zajęciach i rozwijaniu talentów dzieci.

Trzecim przedszkolem, które poszukuje nowego dyrektora, jest Przedszkole nr 230 „Kolorowy Zakątek” zlokalizowane przy ulicy Szaserów 118a. Placówka ta znana jest ze swojego wielobarwnego i przyjaznego otoczenia.

Ostatnim przedszkolem jest Przedszkole nr 407 przy ulicy Mieczysława Pawlikowskiego 2. To nowoczesna placówka z bogatą ofertą edukacyjną i wychowawczą.

Wszystkie zainteresowane osoby są zachęcane do wzięcia udziału w konkursie, który może być pierwszym krokiem do realizacji ich wizji edukacyjnej i zarządczej w warszawskich przedszkolach.


Opierając się na: UD Praga Południe