Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Warszawa

2019 04 uniwersalne nietrzezwy 02Pomoc osobom nietrzeźwym to jedno z wielu zadań strażników miejskich. Często zdarza się, że w trakcie czynności funkcjonariusze ujawniają osoby poszukiwane. Tak było też 13 maja ok. godz. 15.00, gdy strażnicy miejscy otrzymali wezwanie na ul. Targową.

Nietrzeźwy mężczyzna spał na ławce przed jedną z kamienic na ul. Targowej. Obudzony nie był w stanie utrzymać się o własnych siłach. Miał jednak na tyle dużo energii by obrzucić funkcjonariuszy wulgaryzmami. Ponieważ nietrzeźwy nie miał przy sobie dokumentów, strażnicy miejscy wezwali patrol policji. Funkcjonariusze potwierdzili, że 36-latek jest poszukiwany przez zakład karny. Strażnicy miejscy przewieźli ujętego do komendy rejonowej policji. W tym roku strażnicy w podobnych okolicznościach ujęli ponad 19 osób.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.