Policjanci z Woli ustalili mężczyznę podejrzanego o kradzież. Łupem sprawcy był telefon komórkowy o wartości ok. 5 tysięcy zł. Z ustaleń wynika, że mężczyzna pracując jako kurier miał skraść telefon, który sam zamówił na „lewy” adres. Z pewnością liczył, że sprawa będzie miała inny przebieg. 25-latek został zatrzymany we własnym mieszkaniu i został doprowadzony do komendy. Podejrzany usłyszał już zarzut.

Policjanci z wolskiej komendy otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży przesyłki kurierskiej. Z informacji wynika, że sprawca miał dokonać kradzieży telefonu komórkowego o wartości ok. 5 tysięcy zł. Funkcjonariusze sprawdzili dokładnie jak doszło do przestępstwa i ustalili osobę mogącą mieć z tym związek. Okazało się, że związek z kradzieżą ma 25-letni mężczyzna, pracownik firmy kurierskiej, który miał zamówić telefon komórkowy na „lewy” adres, po czym przesyłka została przekierowana w inne miejsce. Kiedy telefon trafił w jego ręce, postanowił go sprzedać.

Mężczyzna został zatrzymany w mieszkaniu w którym przebywał. Trafił prosto do policyjnej celi. Po zgromadzeniu materiału dowodowego usłyszał zarzut kradzieży. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat więzienia.

ms/mb


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.