Tutaj w pełni wyposażysz swoją łazienkę — lista przydatnych adresów

Nawet stosunkowo mały i szybki remont łazienki może okazać się dużym wyzwaniem. Na każdym kroku musimy bowiem podjąć wiele istotnych decyzji. Dotyczą one m.in. zakresu prac czy budżetu. Jedną z najważniejszych kwestii jest jednak wybór i zakup odpowiednich materiałów wykończeniowych, mebli, akcesoriów i innych niezbędnych elementów. To z kolei może być naprawdę czasochłonne. Nie musisz jednak jeździć po wielu sklepach z wyposażeniem łazienek; w Warszawie wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w salonach Komfort. Nie trać czasu i odwiedź jeden z naszych sklepów stacjonarnych!

Remont łazienki — od czego zacząć?

Ani niewielki, ani kompleksowy remont łazienki nie może się jednak zaczynać od zakupów. W pierwszej kolejności należy stworzyć wstępną koncepcję wystroju wnętrza, na podstawie której powstaje ostateczny projekt. Warto przy tym czerpać inspiracje z różnych źródeł. Obecnie największą popularnością cieszą się portale wnętrzarskie i media społecznościowe. Oglądając zdjęcia, nie zawsze jednak możemy stwierdzić, czy dany pomysł będzie odpowiadać naszym potrzebom. Dlatego warto odwiedzać takie miejsca jak salony meblowe Komfort, w których znajdują się przykładowe aranżacje rozmaitych pomieszczeń, w tym łazienek. Możemy w nich nie tylko zobaczyć na własne oczy, jak poszczególne produkty wyglądają i działają. To także idealna okazja, by skonsultować swoje koncepcje z profesjonalnymi doradcami i projektantami, którzy podpowiedzą, o czym należy pamiętać przy remoncie łazienki i co jest potrzebne, by cieszyć się funkcjonalnym wnętrzem.

Samodzielny remont łazienki — wszystko, czego potrzebujesz

Niezależnie od tego, czy przeprowadzasz remont łazienki od podstaw, czy ma być to tylko lekki „lifting” wnętrza, przed rozpoczęciem prac musisz stworzyć dokładną listę potrzebnych rzeczy. Uwzględnij na niej dosłownie wszystko — od płytek, fug i armatury, po ceramikę łazienkową, meble czy akcesoria do przechowywania. 

Nawet jeśli planujesz wymianę lub zakup tylko kilku sprzętów, zakupy mogą zająć sporo czasu. W Komfort doskonale o tym wiemy; dlatego zadbaliśmy o to, by w naszym asortymencie znalazło się dosłownie wszystko, czego możesz potrzebować. Niezależnie od tego, czy urządzasz przestronny pokój kąpielowy, remontujesz małą łazienkę czy tworzysz naprawdę oryginalną aranżację domowego SPA, dostarczymy Ci najwyższej jakości produkty i materiały. Stworzyliśmy też wiele usług, dzięki którym remont będzie jeszcze łatwiejszy — w tym transport i montaż zakupionych u nas rzeczy. 

Wyposażenie łazienek — Warszawa

Salony Komfort znajdują się w wielu miejscowościach na terenie całego kraju. Nie mogło ich zabraknąć również w Warszawie i jej okolicach. Odwiedź nas i skorzystaj z bogatej oferty wyposażenia łazienek oraz wiedzy i doświadczenia profesjonalistów. Z pomocą naszych doradców stworzysz wnętrze, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania w kwestii funkcjonalności i estetyki. Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy sklep:

Komfort - Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble, Mineralna 3, Warszawa

Szeroki wybór wyposażenia łazienek, profesjonalna obsługa i liczne dodatkowe usługi — to wszystko znajdziesz w sklepie Komfort przy ulicy Mineralnej. Znajdujący się w sąsiedztwie lotniska Okęcie salon jest też doskonale skomunikowany. Położony jest w pobliżu skrzyżowania Alei Legionów Piłsudskiego i Krakowskiej, dzięki czemu można doń łatwo trafić z takich dzielnic jak Włochy, Szczęśliwice, Ochota, a nawet Centrum. Zapraszamy do odwiedzin — nie tylko wtedy, gdy planujesz remont łazienki.

Mineralna 3, 01-001 Warszawa

885 987 583

Komfort - Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble, Malborska 49, Warszawa

Jeden z największych i najlepiej wyposażonych sklepów z wyposażeniem łazienek w Warszawie znajdziesz w północno-wschodniej części miasta. To tutaj, na terenie kompleksu handlowo-usługowego w pobliżu granicy z Markami mieści się salon Komfort, wcześniej zlokalizowany przy Malborskiej 37. Bez trudu dotrzesz tutaj zarówno z pobliskich dzielnic Warszawy, jak i położonych niedaleko miejscowości - Ząbek, Marek, Kobyłki czy Wołomina.

Malborska 49, 03-286 Warszawa

885 982 456

Komfort - Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble

Głębocka 13, 03-287 Warszawa

691 350 982

Komfort - Podłogi, Dywany, Drzwi i Łazienki

Elektronowa 2, 03-219 Warszawa

887 776 684

Komfort - Podłogi, Dywany, Drzwi i Łazienki

Plac Szwedzki 3, 05-090 Janki

691 761 493