Uwaga! Burze (komunikat RSO)

Hala pneumatyczna na Orliku przy ul. Worobczuka gotowa do sezonu zimowego

Hala pneumatyczna na Orliku przy ul. Worobczuka gotowa do sezonu zimowego

Hala pneumatyczna na Orliku przy ul. Worobczuka w Warszawie została zamontowana 13 listopada.

  • Orlik przy ul. Worobczuka

Orlik przy ul. Worobczuka

  • Hala przykrywa boisko do piłki nożnej i pozwala korzystać z obiektu bez względu na warunki atmosferyczne.
  • Korzystanie z obiektu jest bezpłatne.
  • Godziny ogólnodostępne (bez rezerwacji): poniedziałek–piątek 13.00–15.00, sobota–niedziela 13.00–19.30.
  • Demontaż hali zaplanowano na kwiecień 2026 r.

na podstawie: Wilanów.