Kreatywne pomysły na prezent dla babci, która kocha piec ciasta. Sprawdź!

Chyba każda babcia jest osobą, która twierdzi, że ma już wszystko. Większość seniorek przyznaje, że niczego nie potrzebuje – od drogich prezentów babcie wolą przebywać z bliskimi, śmiać się i żartować w gronie ukochanych osób. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by doceniać seniorkę przy pomocy drobnych prezentów. Wszystkich wnuków i wnuczki zachęcamy żeby to robić, gdy tylko nadarzy się okazja. Babcie zasługują na niezliczone przytulasy i miłe upominki, wywołujące uśmiech. Zobacz, jakie propozycje niedrogich prezentów przygotowaliśmy z myślą o seniorkach, które każdą wolną chwilę spędzają w kuchni. Oto inspiracje stworzone dla miłośniczek domowych wypieków!

Grawerowana patera na ciasta i ciasteczka: idealny prezent dla babci

Nie ma lepszego sposobu na pokazanie, jak bardzo smakują nam ciasta babci, niż podarowanie seniorce grawerowanej patery na wypieki. To ten rodzaj prezentu, który sprawia radość, a jednocześnie sugeruje, że z chęcią skosztujemy kolejnego ciasta. Jesteśmy niemal pewni, że Twoja babcia doskonale zrozumie sugestię i jeszcze w dniu otrzymania prezentu przystąpi do pieczenia. Starannie wykonana szklana patera jest przydatnym naczyniem, którego nie może zabraknąć w żadnym domu. To na niej pani domu serwuje gościom wypieki. Dzięki nóżce, patera wyróżnia się na tle innych naczyń, a jej zwartość jest efektownie wyeksponowana. Niektórzy twierdzą, że patera z ciastem powinna zajmować honorowe miejsce na stole – zgadzamy się z nimi! Chcąc podarować taki prezent babci, warto dopilnować detali. Przede wszystkim zachęcamy do wyboru patery grawerowanej, czyli ozdobionej trwałymi napisami, naniesionymi bezpośrednio na szkło. Króciutka dedykacja, imię babci i ozdobny wzór będą bardzo atrakcyjnie prezentować się na szklanym wyrobie. Szczególnie polecamy ornamenty kwiatowe: eleganckie i ponadczasowe. W towarzystwie grawerowanych kwiatów każde ciasto będzie wyglądać smakowicie!

Grawerowana patera na ciasta i ciasteczka: idealny prezent dla babci

Przepiśnik z dedykacją od serca – funkcjonalny prezent dla babci

Babcia ma dużo na głowie. Warto więc zatroszczyć się o to, żeby nie zaprzątała swoich myśli przepisami. W tym celu można podarować seniorce pięknie wykonany przepiśnik, czyli praktyczny kołonotatnik z miejscem na przeróżne receptury. W sklepie Murrano są dostępne nowoczesne przepiśniki z opcją personalizacji okładki. Na tytułowej stronie kupujący może umieścić dowolny napis i jedną z proponowanych, tematycznych grafik. Przepiśnik dla babci stanowi ciekawy prezent, który znacznie zyska na wartości, gdy zostanie wypełniony przez seniorkę. W środku znajdzie się miejsce na spisanie wielu przepisów, z uwzględnieniem szczegółowej gramatury i tajnych wskazówek, znanych wyłącznie specjalistkom ds. pieczenia ciast. Jeśli babcia wyrazi zgodę, do notatnika będą mogły zaglądać również jej dzieci i wnuki, co prawdopodobnie przerodzi się we wspólne pieczenie i eksperymentowanie w kuchni. Obdaruj babcię przepiśnikiem, poproś o jego uzupełnienie i poczekaj na rozwój sytuacji! Coś nam mówi, że taki prezent dla babci od Murrano przypadnie seniorce do gustu. Przed złożeniem zamówienia nie zapomnij wybrać personalizacji! W sklepie Murrano opcja ozdabiania produktów napisami jest bezpłatna. Dobrze jest z niej korzystać, ponieważ prezenty personalizowane mają indywidualny charakter i są unikalne.

Przepiśnik z dedykacją od serca – funkcjonalny prezent dla babci

Prezent dla zorganizowanej babci, czyli pudełka na produkty sypkie

Aby pieczenie ciasta sprawiało przyjemność, należy zadbać o dostępność wszystkich produktów. Dobrze jest mieć je nie tylko w domu, lecz również pod ręką, bez konieczności czasochłonnego przeszukiwania szafek i spiżarni. Do przygotowania zdecydowanej większości domowych wypieków niezbędne są: mąka i cukier. Praktycznym rozwiązaniem będzie przechowywanie ich w poręcznych pudełkach z atrakcyjnymi oznaczeniami. Całość będzie świetnie wyglądać na blacie kuchennym, jak również na niewielkiej półeczce, do której wygodnie się sięga, pracując nad wypiekami. Prezent dla babci nie musi być drogi – gdyż taki wprawiłby seniorkę w zakłopotanie. Powinien jednak pozytywnie zaskakiwać, co uda się chociażby za sprawą grawerowanej dedykacji albo nadruków, trwale naniesionych na wyrób. Jeśli masz w planach zaskoczenie babci gustownym prezentem nawiązującym do jej hobby, jakim jest pieczenie ciast, zajrzyj do sklepu Murrano. Natrafisz tam na dziesiątki kreatywnych propozycji prezentowych, przygotowanych z myślą o babciach.