Co podarować pracownikom z okazji jubileuszu firmy?

Każdy jubileusz firmy to wielkie wydarzenie, które zasługuje nie tylko na huczne obchody, ale także wyjątkowe upominki. Oprócz tego, że jubileusz jest świetną okazją do świętowania, to również doskonały moment na docenienie swoich pracowników za zaangażowanie w rozwój biznesu. W artykule przedstawimy Ci kilka propozycji na firmowy upominek.

Podziękuj swoim pracownikom - masz za co!

Jubileuszowe obchody to idealny moment, by do wspólnego świętowania zaprosić swoich podwładnych. Z tej okazji warto wręczyć im oryginalne prezenty, by zasygnalizować im, jak duże znaczenie ma dla pracodawcy ich codzienne zaangażowanie oraz lojalność wobec firmy. Rocznica firmy to również czas na to, by przypomnieć każdemu członkowi zespołu, że jego praca ma wielką wartość i spory wpływ na realizację wspólnych, biznesowych celów. Prawdą jest, że bez lojalnych, kompetentnych i zdeterminowanych pracowników uzyskanie stabilnej pozycji na rynku nie byłoby takie łatwe.

Wspólne świętowanie tak ważnego wydarzenia, jakim jest rocznica firmy pozytywnie oddziałuje na wzajemne relacje między pracownikami, a pracodawcą. W ten sposób kształtuje się nie tylko pozytywny wizerunek szefa, ale i buduje się poczucie przynależności do firmy.

Prezenty z okazji jubileuszu firmy

Prezenty biznesowe na rocznicę firmy powinny być oryginalne, ale i uniwersalne. Najlepiej, aby nie były to rzeczy, które mogą stawiać obdarowywaną osobę w niekomfortowej sytuacji. Dlatego najlepszym wyborem okażą się upominki personalizowane. Dodanie logo firmy, imion pracowników lub daty jubileuszu sprawi, że prezent będzie bardziej osobisty i wartościowy. To także sposób na wzmocnienie więzi pracowników z firmą.

Prezenty z okazji jubileuszu firmy

Firmowy prezent dla pracowników powinien być również synonimem najwyższej jakości, stąd też każdy pracodawca przed wyborem podarunku, powinien upewnić się co do jego walorów. Wybór produktów niskiej jakości może zaszkodzić wizerunkowi firmy.

Wybierając idealny upominek na jubileusz marki, warto zastanowić się, czy będzie on pożyteczny i praktyczny. Ważne, by był on przydatny w codziennym życiu pracowników. Może to być gadżet biurowy, voucher, czy luksusowy zestaw prezentowy. Eleganckie kosze upominkowe dla pracowników dostępne są w sklepie online Schronisko Bukowina.

Praktyczne i oryginalne upominki - dlaczego warto wybrać eleganckie zestawy prezentowe?

Luksusowe zestawy prezentowe mogą być z jednej strony jubileuszowym prezentem, który wyraża podziękowanie, a z drugiej stanowi swego rodzaju pamiątkę. Warto podarować swoim podwładnym coś, co na długo zapadnie im w pamięć i będzie przypominać o firmie. W zestawach upominkowych ze Schroniska Bukowina można znaleźć wyjątkowe kompozycje wysokiej jakości smakołyków - kaw, herbat, słodyczy, miodów, słodkich kremów, domowych konfitur, syropów, czy regionalnych rarytasów w postaci przetworów, alkoholi, czy wyrobów mięsnych. Efektowne opakowanie w połączeniu z luksusową zawartością zrobi wrażenie na każdym pracowniku i pozytywnie wpłynie na jego motywację do pracy.