Policja Warszawa: Szukamy mężczyzny ze zdjęć

1 min czytania

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI wykonują czynności w sprawie uszkodzenia ciała. Zdarzenie to miało miejsce 05.11.2022 r. około godziny 23.30 w wagonie metra pomiędzy stacją Wilanowska i Wierzbno w Warszawie. W ramach podjętych działań policjanci zabezpieczyli nagranie z kamer monitoringu z wizerunkiem mężczyzny podejrzewanego o dokonanie tego przestępstwa.

Jeśli masz jakiekolwiek informacje, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny prezentowanego na zdjęciach skontaktuj się z policjantami prowadzącymi tę sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Jagiellońskiej 51 lub pod numerem tel. 47 723 75 56, 47 723 83 29 powołując się na numer l.dz. KR-I-175/23.

Informacje można też przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Gwarantujemy anonimowość!

Szukamy mężczyzny ze zdjęć *

Szukamy mężczyzny ze zdjęć *

Szukamy mężczyzny ze zdjęć *

Szukamy mężczyzny ze zdjęć *

Szukamy mężczyzny ze zdjęć

Autor: krystian