Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Warszawa

Jak wybrać odpowiednie urządzenie Apple dla siebie?

Pierwszą rzeczą do rozważenia przy wyborze urządzenia Apple jest system operacyjny. iOS jest tym, co znajdziesz na iPadach, iPhone'ach i iPodach, podczas gdy MacOS to system operacyjny dla komputerów Mac. Jeśli więc szukasz tabletu lub laptopa, to macOS będzie Twoim wyborem. Jeśli Twoje urządzenie Apple się zepsuje, może być konieczne zabranie go do autoryzowanego centrum serwisowego, które z zachowaniem standardów producenta będzie mogło fachowo naprawić sprzęt. Możesz znaleźć najbliższe autoryzowane centrum serwisowe w swoim regionie, przeglądając listę centrów serwisowych na oficjalnej stronie internetowej lub udać się bezpośrednio do serwis apple warszawa. Co dziś wiemy o tej formie i jaka jest przyszłość marki?

Na jakie funkcje telefonów komórkowych należy zwrócić uwagę?

W ostatniej dekadzie usługi telefonii komórkowej stały się niezbędne w każdym gospodarstwie domowym. Teraz konieczne jest posiadanie niezawodnego telefonu, aby móc dotrzeć do rodziny i przyjaciół, gdziekolwiek się znajdują. Przy tak wielu dostępnych opcjach może być trudno określić, który telefon będzie najlepiej pasował do Twojego stylu życia. W pierwszej kolejności warto sprawdzić ofertę marki Apple, która nieprzerwanie od lat jest liderem wśród producentów telefonów komórkowych.

Czym jest Apple Inc. i dlaczego powinno Cię to obchodzić?

Apple Inc. to notowana na giełdzie amerykańska międzynarodowa korporacja z siedzibą w Cupertino w Kalifornii, która projektuje i sprzedaje elektronikę użytkową, oprogramowanie komputerowe i usługi online. Apple jest najwyżej cenioną firmą na świecie pod względem kapitalizacji rynkowej. Tytuł ten nadawany jest od ponad dziesięciu lat. Firma Apple została założona w 1976 roku przez Steve'a Jobsa i Steve'a Wozniaka, a później zdołała przejść na dziedzinę komputerów osobistych w 1984 roku wraz z wprowadzeniem linii Macintosh. Firma stała się pionierem między innymi w dziedzinie DTP i hipertekstu. Firma wypuściła wiele udanych produktów, które znacznie przyczyniły się do jej globalnego zasięgu - iPhone'y, iPady itp., ale są też nieudane produkty, takie jak Apple TV czy Newton, które przyczyniły się do ich niepowodzeń na takim czy innym poziomie.

Zrozumienie, jak Apple zmienia Twój świat

Apple zawsze był w czołówce innowacji i dlatego często jest postrzegany jako barometr tego, co będzie dalej. Każdego roku Apple organizuje coroczne przemówienie, podczas którego prezentuje najnowsze produkty. Przemówienie Apple jest ważnym wydarzeniem medialnym, ponieważ Apple ogłasza wiele ważnych aktualizacji swojego oprogramowania i sprzętu. Chociaż wydaje się, że Apple robi mniejsze postępy w zakresie smartfonów, wciąż wyprzedzają komputery osobiste, tablety i urządzenia do noszenia. Apple nadal aktualizuje swoje systemy operacyjne zarówno dla komputerów PC, jak i urządzeń mobilnych.