Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Warszawa

Wnętrze biurowe, zaprojektowane przez ambasadorów Pfleiderer – firmy Dlh Global i Kardasz. Zastosowane w tej aranżacji dekory, sprawiają, że wnętrze dosłownie tętni życiem.

Kolory mają w sobie moc, jedne sprawiają, że się wyciszamy, zaś drugie dodają nam energii do działania. Podobnie, jak dekory z nastroju Color Burst z kolekcji Mood Stories od Pfleiderer, która razem z firmą Dlh Global prezentuje, jak zaaranżować wnętrza, sprzyjające pracy twórczej i kreatywności. Wnętrza nasycone pięknymi barwami!

Na kolekcję Mood Stories składa się 10 nastrojów stylistycznych, a w każdym z nich czekają gotowe kompozycje dekorów ułożone w Sety, które można dowolnie rozwijać i uzupełniać lub potraktować jako gotową bazę. Proponowany przez Pfleiderer Mood Guide, to praktyczna mapa, która podpowiada, jakie rodzaje dekorów dobrze się ze sobą komponują, i zestawione razem, jaki pozwolą stworzyć we wnętrzu nastrój. Odwołują się one zarówno do aktualnych trendów i pewnych ponadczasowych stylów w projektowaniu, jak i do tego, co jest nam znajome, bliskie, co budzi w nas określone emocje i skojarzenia.

Niezwykle ciekawym elementem kolekcji jest jej lokalność. Została ona bowiem stworzona przy współpracy z projektantami mebli, projektantami wnętrz oraz stolarzami i punktami Partnerskimi, którzy od lat związani są z firmą Pfleiderer. To właśnie oni jako pierwsi tworzyli własne projekty w oparciu o proponowane zestawienia dekorów, oceniali propozycje, dzielili się swoimi obserwacjami na temat oczekiwań rynku i klientów finalnych. Sprawdzali również w czasie kreatywnych warsztatów, jak pracuje się z poszczególnymi nastrojami oraz jak można je wykorzystać w projektach wnętrz mieszkalnych, komercyjnych i publicznych. Jednym z takich partnerów jest firma Dlh Global i reprezentujący ją Dyrektor Handlowy DLH Global S.A. Radosław Wierzbicki oraz stolarz Robert Kardaszewicz z firmy Kardas. Nieocenionym współtwórcą tego projektu jest również ambasadorka główna kolekcji – Maja Ganszyniec. Jedna z najbardziej znanych polskich designerek, w procesie tworzenia nowej kolekcji służyła swoim doświadczeniem, estetycznym wyczuciem i cennymi obserwacjami dotyczącymi codziennej pracy projektanta. Dzięki połączeniu myśli artystycznej, z praktyczną, powstała zupełnie wyjątkowa kolekcja, która nie tylko ułatwia architektom wnętrz i projektantom pracę z dekorami, ale również dla klienta ostatecznego jest jak dobrze objaśniony drogowskaz po aranżacji wnętrz. Kolekcja Mood Stories to przede wszystkim asortyment szyty na miarę. Bez względu jaką mamy przestrzeń do aranżacji, kolekcja stylów jest bardzo obszerna. Z mojej perspektywy największą zaletą jest dopasowanie. Mood Stories daje nam detale, których być może nawet nie przewidzieliśmy w projekcie. A zestawienie z konkretnym moodem pokazuje, jak dobrze może to wyglądać – mówi Robert Kardaszewicz.

Energia koloru

Color Burst, będący jednym z dziesięciu nastrojów nowej kolekcji Mood Stories, to doskonała propozycja dla tych, którzy w aranżacji wnętrz cenią odrobinę szaleństwa i nieszablonowość. Odważne wnętrza zbudowane na żywych i czystych barwach. W zestawieniach dekorów znajdziemy niezwykle wyraziste połączenia kolorystyczne, które możemy ze sobą odważnie łączyć, lub wybrać jeden mocny akcent. Tylko nieliczni potrafią umiejętnie wykorzystać

kombinację barw i właśnie po to powstała kolekcja Mood Stories – Idealne połączenie tonacji odcieni, kolorów i struktur, aby świat wokół nas był idealnie dopasowany do naszych ulubionych nastrojów – mówi Radosław Wierzbicki. Każdyset będący elementem nastroju Color Burst pozwoli stworzyć energetyczne aranżacje, m.in. takie, jak wnętrze biurowe, zaprojektowane przez ambasadorów – firmy Dlh Global i Kardasz. Zastosowane w tej aranżacji dekory, sprawiają, że wnętrze dosłownie tętni życiem. Na pierwszy plan wysuwa się tu dekor Salsa (U16166) o ceglastym odcieniu czerwieni, zaś tłem jest głęboka i tajemnicza Czerń Wulkaniczna (U12000). Niezwykle ciekawym elementem jest dekor Żółć Cynkowa (U15194), który zastosowano jako dodatek, niczym wyrazistą plamę na ścianie. Zabieg ten sprawił, że żółty dekor mocno skupia na sobie uwagę i nadaje całej aranżacji niepowtarzalnego wyrazu.

Do wyboru, do koloru

Świat Color Burst został stworzony dla odważnych dusz, które w aranżacji wnętrz cenią nieszablonowe rozwiązania, czasem trochę szalone, ale przede wszystkim skłaniające do poszukiwania nowych rozwiązań. Nastrój ten jest szczególnie widoczny we wnętrzach publicznych, np. HoReKa i przestrzeniach biurowych. Dekory, jakie znajdziemy w tym nastroju mają za zadanie rozwijać naszą wyobraźnię, pobudzać kreatywność i wspomagać pracę twórczą. Kluczowe są tu kompozycje oparte na jednorodnych barwach, wśród których zachwycają kolory mocne i żywe, również neonowe. We wnętrzach towarzyszą im odpowiednio dobrane dekory drewniane, które mogą występować jako tło bądź w roli drobnych akcentów. Mile widziane są również metale oraz szkło w kolorach uzupełniających wnętrze, będące tonującym niuansem w aranżacjach o widocznej artystycznej fantazji. Bazą dla nich jest płyta drewnopochodna, charakteryzująca się trwałością oraz, co istotne, łatwością obróbki. Dzięki możliwości precyzyjnego cięcia, pozwala z łatwością realizować najróżniejsze projekty, nawet te najbardziej finezyjne, zachowując przy tym piękny wygląd wybranych dekorów.

Zapraszamy do odkrywania wszystkich 10 nastrojów kolekcji Mood Stories, którą znajdziecie między innymi w salonie Dlh Global w Warszawie, gdzie czekają na Państwa wspaniałe dekory, dostępne na blatach, płytach oraz laminatach, pozwalające stworzyć wyraziste wnętrza, pełne emocji i charakteru.

Więcej interesujących informacji na www.pfleiderer.pl oraz na stronie Partnera www.dlhplytymeblowe.com

Stolarz Robert Kardaszewicz z firmy Kardas.

Dyrektor Handlowy DLH Global S.A. - Radosław Wierzbicki.

Jeden z salonów sprzedaży Dlh w Warszawie.

Na kolekcję Mood Stories składa się 10 nastrojów stylistycznych, a w każdym z nich czekają gotowe kompozycje dekorów ułożone w Sety, które można dowolnie rozwijać i uzupełniać lub potraktować jako gotową bazę.

Dlh Global zapewnienia profesjonalną obsługę oraz dostarcza produktów najwyższej jakości. Jest jednym z największych polskich dostawców drewna i produktów drewnopochodnych.