Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Warszawa

Jeśli do tej pory myślałeś, że oczekiwanie na sesję tatuażu wynosi około pół roku to jesteś w wielkim błędzie! Znamy sposób na to, by wykonać dziarkę u najlepszych bez długich kolejek. Gdy mówimy o trendach w tatuażu to mamy na myśli kolor, wyjątkowe techniki wykonania jak handpoke i powrót do dzieciństwa czyli cartoons. Sprawdź ranking najlepszych tatuażystów z Warszawy!

Tatuaż jest piękny. Tymi słowami możemy rozpocząć ten artykuł. Dlaczego piękny? Ponieważ każdy wzór ma swoją własną historię, a wykonany przez perły sceny tatuatorskiej nabiera jeszcze lepszego znaczenia. W końcu, jak się dziarać to u najlepszych! Pozostaje jedynie pytanie gdzie szukać i jak wybierać? Ale i na to mamy odpowiedź!

INKsearch platforma rezerwacji tatuażu online

fot. INKsearch.co – platforma do rezerwacji tatuażu online

Gdzie zrobić tatuaż w Warszawie

Na początku artykułu pisaliśmy o tym, jak bezproblemowo i szybko można zarezerwować dziarkę u najlepszych. Otóż mamy dla Was rozwiązanie wręcz idealne w postaci dedykowanej platformy do rezerwacji sesji tatuażu online INKsearch.co. Zanim jednak powiesz, że to jakaś bzdura pozwól, że rozwiejemy Twoje wątpliwości!

Wyszukiwarka jest całkowicie darmowa i pozwala Ci na zaoszczędzenie czasu, nerwów i ewentualnych komplikacji. Tak, tak dobrze czytasz! Nad portalem czuwają eksperci, którzy pomogą Ci za DRMO i za CIEBIE wyszukać odpowiedniego artysty tatuażu. Usługa ta nazywa się BOOKING CONCIERGE i polega na tym, że Ty opisujesz swój pomysł i podajesz zakres cenowy, a eksperci przesyłają Ci listę artystów u których możesz zrobić tatuaż.

Samo zaś korzystanie z platformy ułatwia dopracowana wyszukiwarka, która została zawężona do 3 segmentów, takich jak wybór ARTYSTY, STUDIA lub TATUAŻU; motywu lub stylu tatuażu, a także miasta. Tym samym wybierając pola TATUAŻ, WILK oraz WARSZAWA Twoim oczom ukarzą się wyniki wyszukiwania dla hasła tatuaż Warszawa wilk. Jednym słowem pojawiają się wszystkie tatuaże wykonane w Warszawie z motywem wilka. Tylko tyle i aż tyle!

Trendy w tatuażu na 2021 rok

W tatuażu zdecydowanie panuje moda. Moda na konkretny wzór, konkretną technikę wykonania czy konkretny styl. W 2021 roku królować będzie z pewnością kolor. Technika wykorzystująca barwne tusze wciąż jest w czołówce jeżeli chodzi o trendy. Do tego dokładamy cartoons, który czasem zaliczany jest do stylu newschool. Cartoons to nic innego jak nawiązanie do starych bajek. Oprócz tego pojawia się dobrze znany realizm oraz... ignorant, który wciąż budzi kontrowersje. Chcesz więcej nowinek? Bądź na bieżąco i sprawdź najnowsze artykuły, wywiady i przesłanki ze świata tatuażu!

Umów sesję tatuażu w Warszawie

Wiesz już gdzie szukać inspiracji, jak znaleźć tatuatora, a więc czas na ranking TOP 3 najlepszych artystów z Warszawy. To właśnie u nich wykonasz oryginalne dziarki. Przedstawiamy MoonDawn, Coco Sparkle oraz Mr. Toczka z Warszawy!

  1. MoonDawn

MoonDawn stylem tatuażu jakim jest handpoke zajmuje się od ok. 2 lat. Każda kropka stawiana notabene ręcznie sprawia, że tatuaże nabierają osobistego charakteru. U artystki umówisz się na tatuaż przez INKsearch.co, kupisz print do postawienia w ramce na tattooprints.pl a także zdobędziesz flash w promocyjnej cenie!

Moon Dawn INKsearch.co

Sprawdź portfolio MoonDawn i umów się na tatuaż na INKsearch.co!

  1. Coco Sparkle studio tatuażu Pracownia Kaktusz

Dziewczyńskie studio tatuażu Pracownia Kaktusz zlokalizowana 5 minut od stacji Śródmieście, a w nim wyjątkowa artystka o pseudonimie Coco Sparkle. Coco wykonuje barwne, kolorowe tatuaże w stylu newschool. Jej dziary utrzymane są w stylistyce kawaii i zachwycają! Wystarczy spojrzeć na poniższe portfolio.

Coco Sparkle Ink INKsearch.co

Sprawdź portfolio Coco Sparkle ze studia Pracownia Kaktusz i umów się na tatuaż na INKsearch.co!

  1. Mr. Toczek studio tatuażu Art Force Tattoo

Jeśli szukasz tatuaży odbiegających od normy w pozytywnym znaczeniu i wyróżniającego się na tle innych to Mr. Toczek będzie idealnym wyborem. Jak sam mówi lubi wykonywać wesołe tatuaże, a estetyka komiksów, punkowych zinów i ilustracji fantasy jest mu szczególnie bliska. Z resztą zobaczcie sami co tworzy i koniecznie umówicie się na tatuaż!

Mr. Toczek INKsearch.co

Sprawdź portfolio Mr. Toczka ze studia Art Force Tattoo i umów się na tatuaż na INKsearch.co!

inksearch-logo

fot. INKsearch.co – platforma do rezerwacji tatuażu online