Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Warszawa

Te spodnie sprawdzą się zarówno na wycieczce jak i na spotkaniu ze znajomymi

Planujesz aktywny wyjazd lub wyjście ze znajomymi do knajpy? Teoretycznie na obiad lub wyjście ze znajomymi powinno się zabrać zupełnie inną odzież niż na trekking. Na szczęście technologia pozwala nam łączyć modne i funkcjonalne propozycje. W jaki sposób?

Wbrew obiegowej opinii, istnieją uniwersalne spodnie męskie na niemal każdą okazję. Są to męskie spodnie letnie, które równie dobrze sprawdzą się na wiosnę, czy jesień. Co ważne, asortyment jest naprawdę spory i nic nie powinno stać na przeszkodzie, by wybrać spodnie, które idealnie spełnią nasze oczekiwania.

Elastyczne joggery na wieczór i wycieczkę za miasto

Joggery to damskie lub męskie spodnie ze ściągaczami na nogawkach. Są one niezwykle wygodne, ponieważ gumka utrzymuje nogawki na poziomie kostek. Dzięki temu nie trzeba obawiać się, że w razie wejścia w błoto lub wodę, prócz butów ubrudzimy także spodnie.

W ostatnich sezonach zyskały one ogromną popularność wśród młodzieży, można o tym przeczytać w tekście o spodniach męskich na portalu WTK.pl. Można je spotkać w wielu interesujących i klasycznych wersjach, np. jeansowej, khaki, moro, materiałowych czarnych, ortalionowych, czy z dodatkiem tworzyw poprawiających elastyczność. Bez problemu można wybrać joggery idealnie skrojone pod nasz styl.

Duża ilość kieszeni – czy bojówki wracają do łask?

Długie spodnie męskie z dodatkowymi kieszeniami po bokach nogawek? Nieśmiertelne bojówki to świetna opcja na biwak i do casualowych stylizacji. Jak wybrać spodnie, by były one uniwersalne i sprawdzały się zarówno podczas poszukiwania przygód za miastem, jak i w knajpach? Czarne bojówki ze ściągaczami nogawek w kroju fit to świetna opcja. Kieszenie może i nie oferują wtedy imponującej pojemności, lecz na pewno okażą się przydatne, gdy będziemy ich potrzebować.

Który kolor lub wzór sprawdzi się najlepiej?

Skoro wybieramy uniwersalne męskie spodnie na lato, trzeba koniecznie zainteresować się nad ich kolorem lub wzorem. Co sprawdzi się najlepiej podczas wycieczek? Oczywiście taki model, na którym nie widać zabrudzeń. Jasne khaki to ciekawa opcja, ale o wiele ciekawiej prezentują się spodnie czarne lub oliwkowe, granatowe lub szare. Jeśli spodnie zdają egzamin w takich momentach, można z dużą pewnością założyć, że poradzą sobie one także i w mieście.