W dniach 30 kwietnia i 1 maja zawodnicy Klubu Szermierzy Warszawianka rywalizowali w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych.

Gospodarzem tegorocznych zmagań było województwo świętokrzyskie, jednak zawody odbyły się w Krakowie na hali Crakowii.

Podczas pierwszego dnia rywalizacji wśród dziewcząt najlepiej zaprezentowaną się Karolina Szymanowska, która zajęła 5. miejsce. W czołowej szestnastce turnieju zameldowały się również Zuzanna Kuśmierz z miejscem 11. oraz Dominika Jadczak z 16. miejscem.

W szpadzie chłopców najlepsze - 6. miejsce zajął Jan Pakuła.

To co się nie udało podczas turnieju indywidualnego, udało się dnia następnego.

Drużyna szpadzistek w składzie - Karolina Szymanowska, Zuzanna Kuśmierz, Dominika Jadczak, Marta Leśniewska zdobyła 3. miejsce i brązowy medal pokonując w decydującej walce zespól Piasta Gliwice.

Druga drużyna, która w ćwierćfinale wpadła na pierwszą drużynę, ostatecznie zajęła 7. miejsce.