Siekierki błyskawicznie się rozrastają i zaludniają. Dlatego doskonałym sposobem na wzajemne poznanie i integrowanie mieszkańców będzie wspólna zabawa na VII Siekierkowskiej Majówce. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. W programie będą rodzinne potyczki sportowe i zabawy integracyjne, stoisko przyrodnicze – Siekierkowski Zwierzyniec, stoisko chemiczne – Mała Akademia Siekierkowska, Wielka Zbiórka Książek, Mała Wyprzedaż Garażowa - „Z półki na półkę”, malowanie twarzy, zagadki siekierkowskie, zabawa fantowa, domowe wypieki, grill, stanowisko gazetowe, muchaniec/Skakaniec i wiele innych niespodzianek!

Dla tych, którzy odwiedzą najwięcej festynowych stanowisk przygotowana jest specjalna nagroda - Majówkowa Obiegówka.

Siekierkowską Majówkę zakończy lokalny polonez i rodzinne zdjęcie wszystkich uczestników. Z miłości do siekierkowskiej lokalności projekt realizowany jest przez Fundację BO WARTO w ramach Partnerstwa SIEKIERKI reAKTYWACJA, przy współpracy z DK Dorożkarnia i Szkołą Podstawową nr 3. Projekt dofinansowany jest przez Urząd Dzielnicy Mokotów.

Zapraszamy w niedzielę 19 maja o godz. 15.00 na podwórko Dorożkarni i boisko Szkoły Podstawowej nr 3.

Plakat promujący wydarzenie


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.