Wielkanocne spotkanie na Placu Szembeka zaproszenie dla mieszkańców Pragi-Południe

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, a mieszkańcy Pragi-Południe mają powód do radości! Już 16 kwietnia 2025 roku na Placu Piotra Szembeka odbędzie się wyjątkowe Spotkanie Wielkanocne, które przyciągnie całe rodziny!
- Praga-Południe zaprasza na radosne świętowanie na Placu Szembeka
- Co czeka na uczestników? Sprawdź program!
Praga-Południe zaprasza na radosne świętowanie na Placu Szembeka
W środę, 16 kwietnia 2025 roku, w godzinach od 16:00 do 18:00, mieszkańcy Pragi-Południe będą mieli okazję uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu. Spotkanie Wielkanocne to doskonała okazja, aby poczuć magię nadchodzących Świąt i spędzić czas w gronie sąsiadów oraz bliskich.
Co czeka na uczestników? Sprawdź program!
W programie wydarzenia znalazły się atrakcje dla każdego. Dzieci będą mogły cieszyć się spektaklami teatralnymi, takimi jak Frania Recykling , Cztery Żywioły oraz Ekodancing w wykonaniu Teatru Katarynka. Nie zabraknie również przedstawienia Zielono mi od Teatru N.O.R.A.
Rodziny będą mogły wziąć udział w warsztatach artystycznych, gdzie stworzą własne kartki świąteczne, ozdobią pisanki oraz torebki bawełniane. Dla najmłodszych przygotowano fotobudkę oraz gorącą czekoladę, a także czytanie bajek, które umili czas oczekiwania na święta.
Na zakończenie nie zabraknie ciepłego poczęstunku oraz świątecznych paczek dla uczestników. Wstęp na wydarzenie jest wolny!
Spotkanie Wielkanocne jest realizowane w ramach Gminnego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do roku 2030, co podkreśla jego znaczenie dla lokalnej społeczności.
Wg inf z: UD Praga Południe
Autor: krystian

