Lodowisko w Twoim mieście: Sprawdź, kiedy możesz skorzystać w ferie!

Ferie zimowe to idealny czas na aktywność na świeżym powietrzu! Od 3 do 16 lutego mieszkańcy mogą korzystać z lodowiska przy ul. Mariana Keniga 20, które jest otwarte przez cały dzień!

Lodowisko w mieście zaprasza na zimowe szaleństwo

W tym roku ferie zimowe w naszym mieście to doskonała okazja, aby spędzić czas na lodzie. Lodowisko przy ul. Mariana Keniga 20 jest dostępne dla wszystkich chętnych, oferując wyjątkowe warunki do jazdy na łyżwach. Warto skorzystać z tej możliwości i cieszyć się radosnymi chwilami na świeżym powietrzu.

Godziny otwarcia lodowiska – sprawdź, kiedy możesz przyjść!

Lodowisko jest czynne w różnych godzinach, co pozwala dostosować wizytę do indywidualnych potrzeb:

  • Poniedziałek – piątek:
  • 8:00 – 14:00 – ogólnodostępne
  • 14:00 – 15:00 – przerwa techniczna
  • 15:00 – 21:00 – ogólnodostępne
  • Sobota – niedziela:
  • 9:00 – 14:00 – ogólnodostępne
  • 14:00 – 15:00 – przerwa techniczna
  • 15:00 – 21:00 (w niedzielę do 20:00) – ogólnodostępne

Dodatkowo, korzystanie z lodowiska jest całkowicie bezpłatne! Na miejscu można również wypożyczyć łyżwy oraz kaski, a dla najmłodszych przygotowane są specjalne pingwinki i misie, które pomogą w nauce jazdy. To świetna okazja, aby spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi w radosnej atmosferze. Życzymy wszystkim udanego wypoczynku i niezapomnianych chwil na lodzie!


Wg inf z: Urząd Dzielnicy Ursus