Ursus zaprasza na koncerty Gordonowskie dla najmłodszych!

Już 22 lutego w Acherówce rozpoczynamy wyjątkowy cykl wydarzeń dla najmłodszych! Rodzinne Koncerty Gordonowskie to doskonała okazja, aby w radosnej atmosferze wspierać rozwój muzyczny dzieci. Nie przegapcie tej szansy!
- Rodzinne Koncerty Gordonowskie w Acherówce - zapisz się już dziś!
- Muzyczna podróż dla najmłodszych mieszkańców
Rodzinne Koncerty Gordonowskie w Acherówce - zapisz się już dziś!
Wszystkich rodziców z dziećmi do 6 roku życia zapraszamy na niezwykłe spotkania muzyczne, które odbywać się będą raz w miesiącu od lutego do czerwca. Pierwszy koncert odbędzie się 22 lutego o 9:30 przy ul. Walerego Sławka 2 w Acherówce. To idealna okazja, by wspólnie z dzieckiem odkrywać świat dźwięków i rytmów.
Muzyczna podróż dla najmłodszych mieszkańców
Koncerty Gordonowskie to nie tylko zabawa, ale także sposób na rozwijanie umiejętności muzycznych u dzieci. W trakcie warsztatów maluchy będą miały szansę aktywnie uczestniczyć w zajęciach, śpiewać, tańczyć oraz rytmizować, siedząc blisko muzyków. Taka forma interakcji sprzyja nawiązywaniu więzi między rodzicami a dziećmi oraz rozwija ich kreatywność.
Wstęp na wszystkie koncerty jest wolny, więc warto zarezerwować sobie czas na te niezapomniane chwile pełne muzyki i radości. Zapiszcie się już teraz i dołączcie do nas w Acherówce! Czekamy na Was!
Źródło: Urząd Dzielnicy Ursus
Ostatnie Artykuły

Ogrzewanie podłogowe w Warszawie - pytania, na które uzyskasz odpowiedź

Standardy 2026: Na co uważać, zamawiając tanie przeprowadzki Warszawa, by nie stracić kaucji za mieszkanie?

Jak zapobiegać wysuszeniu oczu?

Grille gazowe - porównanie: 2, 3 czy 4 palniki - jaki grill wybrać?

Pisanie co wtorek w Śródmieściu - warsztaty, które szukają własnego języka

Dwa wieczory sakralnej muzyki zamknęły marzec na Pradze–Południe

Średniowieczna polszczyzna wraca do Pałacu Rzeczypospolitej na dłużej

Szkoła, propaganda i strach - Kadr pokaże dokument z Uralu

Ochota stawia na ruch seniorów i otwiera zapisy do olimpijskiej rywalizacji

Teatralna kameralność w Śródmieściu - tu wyobraźnia gra pierwsze skrzypce

Warszawa i Drezno w jednym wieczorze - spacer po wspólnej pamięci

„Mordercza Pani Shim” w Domu w Alejach - koreańska literatura z pazurem

Sara Lipska wraca z Paryża - Śródmieście szykuje artystyczną podróż

