Targówek Zdobywcą Złotego Certyfikatu w Konkursie
W Targówku rozkwitł optymizm, dzielnica świętuje sukces. Uznanie w ogólnopolskim konkursie "Optymistyczna Dzielnica" to efekt wspólnych starań społeczności lokalnej, które przyniosły złoty certyfikat dla dzielnicy. To wyjątkowe wyróżnienie podkreśla zaangażowanie w wychowanie najmłodszych w duchu pozytywnego myślenia i optymizmu.
  1. Targówek otrzymał Złoty Certyfikat w konkursie "Optymistyczna Dzielnica".
  2. Nagroda została wręczona podczas VII Konferencji "Nowe Horyzonty w Edukacji Domino Szczęścia i Optymizmu".
  3. Małgorzata Kwiatkowska, burmistrz dzielnicy Targówek, odebrała nagrodę w imieniu dzielnicy.
  4. Wyróżnienie to rezultat pracy dyrektorów, nauczycieli, rodziców i dzieci z 13 przedszkoli dzielnicy, biorących udział w programie "Optymistyczne Przedszkole".
  5. Wymienione przedszkola to m.in. Przedszkole nr 18, Przedszkole nr 81, Przedszkole nr 90 "Entliczek Pentliczek" i inne.

Wyróżnienie, jakim może się pochwalić Targówek, nie jest przypadkowe. Zaangażowanie całej społeczności lokalnej w kształtowanie pozytywnych postaw wśród najmłodszych zasługuje na szczególne uznanie. Burmistrz Małgorzata Kwiatkowska, w swoim podziękowaniu, podkreśliła, że sukces ten jest efektem wspólnej pracy, łączącej wysiłki dyrektorów, nauczycieli oraz rodziców.

Lista przedszkoli z Targówka, które miały swój udział w zdobyciu tego prestiżowego wyróżnienia, jest długa i różnorodna. Obejmuje ona placówki takie jak Przedszkole nr 90 "Entliczek Pentliczek", Przedszkole nr 91 "Zaczarowany Ogród", aż po Przedszkole nr 432 "Łączka Zajączka". Każde z nich, wdrażając program "Optymistyczne Przedszkole", przyczyniło się do budowania pozytywnej przyszłości dla naszych dzieci.

Ta nagroda to nie tylko chwila chwały dla Targówka, ale przede wszystkim potwierdzenie, że działania na rzecz rozwoju dzieci, wychowywania ich w duchu optymizmu i radości, są doceniane i przynoszą realne efekty. To dowód na to, że małe kroki mogą prowadzić do wielkich zmian.

Warto więc świętować ten sukces, ale także pamiętać o kontynuacji działań, które przynoszą tak pozytywne rezultaty. Wspólna praca, zaangażowanie i pasja do edukacji i wychowania najmłodszych w duchu optymizmu to klucz do budowania lepszej przyszłości dla wszystkich mieszkańców dzielnicy.


Na podstawie: UD Targówek