Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Warszawa

Policjanci z Komisariatu Policji Warszawa Białołęka prowadzą czynności do sprawy kradzieży portfela, do której doszło 10 lipca br. w sklepie przy ul. Światowida 17 w Warszawie. Przestępstwa tego mogła dokonać kobieta, której zdjęcia publikujemy. Jeśli rozpoznajesz tę kobietę skontaktuj się z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Białołęka w siedzibie jednostki przy ul. Myśliborskiej 65, bądź pod numerem tel. 47 723-51-30 lub policjantami prowadzącymi tę sprawę tel. 47 723-52-14, 47 723-52-19 powołując się na numer sprawy KPD-II-4263/21.

W toku wykonanych czynności policjanci zabezpieczyli nagranie z kamer monitoringu z wizerunkiem kobiety, która może mieć bezpośredni związek z tą kradzieżą.

Kobieta ma ok 30-35 lat, jest normalnej budowy ciała, ma włosy ciemny blond o długości do ramion, na głowie ma okulary przeciwsłoneczne, ubrana jest w czarną tunikę, białą koszulkę, czarne skórzane spodnie, czarne buty sportowe, przez ramię ma przewieszoną czarną torebkę, twarz zasłania jej biała maseczka.

Jeśli wiesz, kim jest ta osoba skontaktuj się z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Białołęka w siedzibie jednostki przy ul. Myśliborskiej 65, bądź pod numerem tel. 47 723-51-30 lub policjantami prowadzącymi tę sprawę tel. 47 723-52-14, 47 723-52-19, powołując się na numer sprawy KPD-II-4263/21.

Gwarantujemy anonimowość!

kom. Paulina Onyszko/is

 

 

  • Zdjęcie przedstawia kobietę wchodzącą do sklepu. Kobieta ma ok 30-35 lat, jest normalnej budowy ciała, ma włosy ciemny blond o długości do ramion, na głowie ma okulary przeciwsłoneczne, ubrana jest w czarną tunikę, białą koszulkę, czarne skórzane spodnie, czarne buty sportowe, przez ramię ma przewieszoną czarną torebkę, twarz zasłania jej biała maseczka.
    Kradzież portfela - szukamy tej kobiety, pomożesz?
  • Zdjęcie przedstawia wnętrze sklepu. Widać na nim kobietę w wieku ok 30-35 lat, normalnej budowy ciała, włosy ciemny blond o długości do ramion, na głowie ma okulary przeciwsłoneczne, ubrana jest w czarną tunikę, białą koszulkę, czarne skórzane spodnie, czarne buty sportowe, przez ramię ma przewieszoną czarną torebkę, twarz zasłania jej biała maseczka. Kobieta trzyma w ręku torebkę.
    Kradzież portfela - szukamy tej kobiety, pomożesz?