Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Warszawa

Policjanci z komisariatu na Białołęce prowadzą czynności do sprawy kradzieży urządzenia wielofunkcyjnego o wartości około 3500 złotych ze sklepu przy ul. Światowida 41 w Warszawie. Do kradzieży doszło 2 października br. Z zabezpieczonego monitoringu wynika, że przestępstwa tego dopuścił się mężczyzna, którego zdjęcia publikujemy. Jeśli posiadasz jakiekolwiek informacje na jego temat skontaktuj się z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Białołęka w siedzibie jednostki przy ul. Myśliborskiej 65, bądź pod numerem tel. 47 723-51-30 lub policjantami prowadzącymi tę sprawę tel. 47 723-52-24, 47 723-52-19. Gwarantujemy anonimowość!

Jest to mężczyzna w wieku około 35 lat, wzrostu około 180 cm, normalnej budowy ciała, ubrany w kurtkę koloru niebieskiego, czarną czapkę z daszkiem, długie czarne spodnie, przez ramię ma przewieszoną saszetkę koloru szarego na czarnym pasku.

Jeśli rozpoznajesz tę osobę skontaktuj się z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Białołęka w siedzibie jednostki przy ul. Myśliborskiej 65, bądź pod numerem tel. 47 723-51-30 lub policjantami prowadzącymi tę sprawę tel. 47 723-52-24, 47 723-52-19, powołując się na numer KP-D-II-5421/21.

Gwarantujemy anonimowość!

kom. Paulina Onyszko/is

  • Zdjęcie przedstawia wnętrze sklepu. Widać w nim mężczyznę ubranego w czarną czapeczkę, niebieską bluzę, pod którą widać jasną koszulkę, czarne spodnie i białe buty sportowe. Mężczyzna trzyma w lewej ręce jakiś czarny przedmiot. Obok niego widać sklepowy asortyment.
    Szukamy tego mężczyzny
  • Zdjęcie przedstawia wnętrze sklepu. Widać w nim mężczyznę ubranego w czarną czapeczkę, niebieską bluzę, pod którą widać jasną koszulkę, czarne spodnie i białe buty sportowe. Mężczyzna trzyma w lewej ręce jakieś przedmioty. Stoi przed sklepową półką z asortymentem. Przez lewe ramię ma przewieszoną saszetkę.
    Szukamy tego mężczyzny
  • Zdjęcie przedstawia wnętrze sklepu. Widać w nim mężczyznę ubranego w czarną czapeczkę, niebieską bluzę, czarne spodnie i białe buty sportowe. Mężczyzna trzyma w rękach jakieś przedmioty. Stoi tyłem do półki z asortymentem. Przez lewe ramię ma przewieszoną saszetkę.
    Szukamy tego mężczyzny