Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Warszawa

W ręce policjantów z wolskiej komendy wpadł 33-letni mężczyzna podejrzany o handel narkotykami. Na oczach policjantów doszło do transakcji. Zaskoczony całą sytuacją sprzedający został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Podejrzany usłyszał zarzut karny i został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Przed 19 policjanci z wolskiej patrolówki spostrzegli dwóch mężczyzn. W pewnej chwili jeden z nich wyjął z kieszeni woreczek foliowy i przekazał go drugiemu mężczyźnie za co tamten otrzymał pieniądze. Funkcjonariusze od razu zareagowali. Okazało się, że w woreczku był mefedron. Wewnątrz pojazdu policjanci znaleźli wagę elektroniczną oraz woreczki foliowe przygotowane do porcjowania narkotyków.

Został on zatrzymany i doprowadzony do komendy. Materiał w sprawie gromadzili policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu. Okazało się, że to nie jedyna taka sytuacja, bowiem mężczyzna miał handlować narkotykami  już wcześniej. Podejrzany usłyszał zarzut handlu narkotykami. Decyzja sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Za co przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

kom. Marta Sulowska/rm