Asp. szt. Jacek Błaszczyk z zespołu ds. prewencji kryminalnej z wolskiej komendy uczestniczył w spotkaniu z rodzicami. Spotkanie odbyło się w ramach współpracy z Katolickim Stowarzyszeniem Niepełnosprawnych. Miało ono na celu wskazać rodzicom z jakimi zagrożeniami mogą spotkać się ich dzieci i jak należy na nie reagować.

Na temat szeroko pojętego bezpieczeństwa rozmawiał z rodzicami oddziału przy warsztacie terapii zajęciowej Katolickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych policjant asp. szt. Jacek Błaszczyk z zespołu prewencji kryminalnej wolskiej komendy.

Celem spotkania było zwrócenie uwagi na zagrożenia z jakimi mogą spotkać się ich dzieci oraz jak na nie reagować. Asp. szt. Jacek Błaszczyk odpowiadał na liczne pytania dotyczące również  bezpieczeństwa i konsekwencji wynikających z łamania prawa. Tematem, który wzbudził wiele zainteresowań był temat uzależnień oraz niosących z tym zjawiskiem zagrożeń. Policjant z zespołu ds. prewencji kryminalnej planuje kolejne spotkania z rodzicami.

ms

 

  • W trosce o bezpieczeństwo dzieci – spotkanie z rodzicami

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.