Około godziny 19:17 do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP m. st. Warszawy wpłynęło informacja o zdarzeniu drogowym na ul. Wał Miedzeszyński. Do akcji zadysponowano zastępy GBA 2/16 Pr-750 i GBARt 2,5/30/2,5 z JRG 8.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano dwa pojazdy osobowe po zderzeniu, blokujące jeden pas ruchu w kierunku Otwocka na wysokości Mostu Siekierkowskiego. Prawdopodobnie kierujący samochodem marki Peugeot uderzyła w tył Mercedesa. Pojazdami podróżowali jedynie kierowcy i w chwili przybycia zastępów PSP znajdowali się na zewnątrz aut. Z uwagi na pojawiające się u mężczyzn dolegliwości zostali zabrani przez obecne Zespoły Ratownictwa Medycznego do szpitala w celu przeprowadzenia szczegółowych badań.

Działania PSP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów oraz zasypaniu sorbentem rozlanych płynów eksploatacyjnych. Dodatkowo w samochodzie marki Peugeot zakręcono zawór na butli z gazem. Następnie pojazdy zepchnięto na pobocze drogi na polecenie Policji. Kierująca Volvo została przebadana przez lekarza z przybyłego na miejsce Zespołu Ratownictwa Medycznego.

W działaniach trwających około godziny brało udział 11 strażaków.

Tekst: mł. kpt. Piotr Wilk
Zdjęcia: mł. kpt. Piotr Wilk


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Publikacje

 

Publikujemy artykuły reklamowe (tzw sponsorowane) odpłatnie - w cenie 50 zł netto / publikacja.

 

Artykuł jest oznaczony jako sponsorowany. Zawiera zdjęcie oraz dostarczony tekst. Może zawierać linki wedle oznaczenia (dofollow/nofollow) służące przekazaniu pozycjonowania. Artykuły - publikacje sponsorowane emitowane są na stałe bez ograniczenia czasowego. Pojawiają się na stronie głównej oraz w sekcji z aktualnościami - dzięki czemu szybko się indeksują w Google. Publikujemy je także na naszym fanpage na Facebooku oraz Twitterze (o ile serwis lokalny posiada).

 

Zobacz inne nasze portale lokalne, wejdź na serwisylokalne.pl