Dnia 05.02.2019 zastęp z JRG 13 zabezpieczał rejon operacyjny JRG 4. Około godziny 13:30 do Punktu Alarmowego JRG 4 wpłynęło zgłoszenie z nietypową prośbą - przecięcie obrączki na dłoni starszej osoby. Do akcji zadysponowano zastęp GBA-Rt 3/16/4 z JRG 13.

Po dojechaniu na miejsce zdarzenia KDR zastał starszą osobę u której zaszła potrzeba przecięcia obrączki znajdującej się na palcu lewej dłoni.

Działania PSP polegały na przecięciu obrączki szlifierką do pracy precyzyjnych.

W akcji trwającej niespełna 30 minut udział brało 6 ratowników.

Tekst: mł.asp. Krzysztof Koseski
Zdjęcia: kpt. Michał Klaus


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Publikacje

 

Publikujemy artykuły reklamowe (tzw sponsorowane) odpłatnie - w cenie 50 zł netto / publikacja.

 

Artykuł jest oznaczony jako sponsorowany. Zawiera zdjęcie oraz dostarczony tekst. Może zawierać linki wedle oznaczenia (dofollow/nofollow) służące przekazaniu pozycjonowania. Artykuły - publikacje sponsorowane emitowane są na stałe bez ograniczenia czasowego. Pojawiają się na stronie głównej oraz w sekcji z aktualnościami - dzięki czemu szybko się indeksują w Google. Publikujemy je także na naszym fanpage na Facebooku oraz Twitterze (o ile serwis lokalny posiada).

 

Zobacz inne nasze portale lokalne, wejdź na serwisylokalne.pl