Dochodzeniowcy z Bielan już przedstawili 42-latkowi zarzuty za posiadanie narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany przez bielańskich kryminalnych na ulicy Broniewskiego. Przy sobie i w pomieszczeniach gospodarczych posiadał zawiniątka z białym proszkiem. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z  Bielan na ulicy Broniewskiego podjęli interwencję wobec 40-letniego mężczyzny. W trakcie kontroli okazało się, że mężczyzna przy sobie miał środki odurzające. Przeszukanie pomieszczeń gospodarczych należących do mężczyzny zaowocowało zabezpieczeniem kolejnej porcji narkotyków. 42-latek został zatrzymany, a narkotyki zabezpieczone. Badanie zabezpieczonej substancji potwierdziło, że mężczyzna posiadał amfetaminę.

42-latek trafił do policyjnego aresztu. Dochodzeniowcy z Bielan już przesłuchali mężczyznę i przedstawili mu zarzuty za posiadanie środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

ek/mb

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.