Zarzut kradzieży usłyszał w wolskiej komendzie 45-letni Witold S. Mężczyzna jest podejrzany o kradzież odzieży, gdzie straty oszacowano na łączną kwotę ponad 2 tysiące zł. 45-latka namierzyli policjanci i zatrzymali w mieszkaniu w którym przebywał. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do komendy na Wolę wpłynęło zgłoszenie dotyczące kradzieży. Łupem sprawcy była odzież o wartości ponad 2 tysiące zł. Sprawa trafiła do policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu. Funkcjonariusze gromadzili materiał dowodowy. Z ich ustaleń wynika, że związek z kradzieżą ma 45-letni Witold S.

Mężczyzna został zatrzymany w mieszkaniu i został doprowadzony do komendy przy ul. Żytniej. Podejrzany usłyszał zarzut kradzieży. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ms/esz


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.