Parafia św. Dominika w Warszawie – harmonogram kolęd (wizyt duszpasterskich) 2026

1 min czytania
Parafia św. Dominika w Warszawie – harmonogram kolęd (wizyt duszpasterskich) 2026

Parafia św. Dominika w Warszawie informuje o planowanej wizycie duszpasterskiej (kolędzie) na początku 2026 roku. Komunikat parafii zawiera daty i zasady organizacyjne oraz wskazuje, że szczegółowy plan jest podany na załączonych plakatach.

Wizytę duszpasterską zaplanowano w dniach od 2 do 31 stycznia 2026, z dodatkowymi terminami 1–3 lutego; w dni powszednie kolęda rozpoczyna się od godz. 17.00, w soboty i niedziele od godz. 15.00. Parafia informuje o możliwości zgłoszenia kolędy w terminie dodatkowym oraz prosi o przygotowanie krzyża, wody święconej i świec; szczegóły i pełny plan zostały opublikowane w formie plakatów na stronie parafialnej. (sluzew.dominikanie.pl)

Harmonogram wizyt duszpasterskich

  • od 2 do 31 stycznia, termin dodatkowy: 1-3 lutego
  • W dni powszednie (poniedziałek–piątek) kolędujemy od godz. 17.00, w soboty i niedziele – od godz. 15.00.
  • Będziemy starali się odwiedzić Państwa jak najwcześniej, ale można spodziewać się wizyty nawet do godz. 22.00. Dzień przed planowaną wizytą można poinformować przedstawiciela Parafii o preferowanej porze odwiedzin, postaramy się jej dochować.
  • Szczegółowy plan kolędy podany jest na załączonych poniżej plakatach.

Szczegóły dotyczące ulic i kolejności wizyt znajdują się na plakatach opublikowanych przez parafię; harmonogram może ulec zmianie, dlatego warto przed wizytą sprawdzić aktualne informacje u źródła.

Autor: Admin