''Pewny Duet Cena i Jakość''. Zestaw Internetu i TV tylko dla Nowych Klientów.

Nowy rok to nowa oferta! Nie pozwól, aby przepadła Ci możliwość odkrywania nowych programów, seriali czy kolejnej nocy kabaretowej. Być może to właśnie teraz znajdziesz swój nowy ulubiony film, a dzięki szybkiemu Internetowi bez opóźnień rozegrasz razem z przyjaciółmi mecz życia! JMDI gwarantuje, że naszego pakietu nie porzucisz jak noworocznych postanowień!

Nie wiesz co wybrać? Już wyjaśniamy!

Internet solo:

Do wyboru 600 Mb/s lub 800 Mb/s to stabilne połączenie i prędkość pozwalająca na komfortowe przeglądanie treści w Internecie, pracę zdalną czy grę w ulubione pozycje z przyjaciółmi. Upload na poziomie 120 Mb/s lub 160 Mb/s to przesyłanie plików bez ograniczeń i zbędnego marnowania czasu.

Trzy pakiety telewizji z Internetem:

- Na Start to 149 programów dla Ciebie i Twoich najbliższych, dodatkowo Internet o prędkości pobierania 600 Mb/s i wysyłania 120 Mb/s zapewni komfort korzystania Tobie i Twojej rodzinie.

- Twoja Para to 175 programów z szybszym internetem 800 Mb/s pobierania i 160 Mb/s wysyłania to niezawodny kompan do odkrywania świata Internetu! Oprócz najpopularniejszych kanałów także Cinemax, Eleven Sports czy HBO. Dodatkowo oglądaj programy i filmy wyemitowane nawet 7 dni wcześniej – odtworzysz każdy materiał TV, którego emisja odbyła się w ciągu ostatniego tygodnia.

- Pakiet Filmowy to 204 programy wraz z dekoderem 4K w cenie i Internetem 1000 Mb/s to potężna broń w arsenale każdego wielbiciela filmów jak i fana sportu! Stabilne ultraszybkie łącze, niski ping, minimalne opóźnienia to gwarancja grania i streamingu bez stresu, opóźnień i zawieszania.

Nadal nie przekonany?

Porozmawiajmy o liczbach!

Dla zobrazowania jak szybki jest nasz Internet

- 600 Mb/s to wystarczająca prędkość do oglądania filmów lub transmisji live w formacie 4K. Możesz być pewien, że dostrzeżesz każdy szczegół i każdy niuans na boisku swojej ulubionej drużyny i to bez opóźnień czy zakłóceń.

Jeśli to porównanie nie jest wystarczające – plik o wadze 1 GB ściągniesz na dysk w 13 sekund. To mogą być zdjęcia z wakacji albo film z wesela córki – nie marnuj czasu na czekanie przed monitorem. Wybierz najlepszą opcję dla siebie.

W naszej ofercie dostępny jest także Internet o prędkości 800 Mb/s i 1000 Mb/s. Z nim home office czy też cała historia Władcy Pierścienia przebiegnie bez żadnych zakłóceń.

Nie lubimy ograniczać się do podstaw!

Chętnie dorzucimy Ci coś jeszcze!

- Gwarancja przepustowości łącza i ceny: Zapewniamy, że prędkość Internetu zawsze będzie na najwyższym poziomie.

- Najwięcej kanałów 4K: Odkryj dziewięć kanałów 4K, takich jak MyZen, Fashion TV, MuseumTV, Red Top TV, Eleven Sports 1, Love Nature, InUltra, Nasa, Jezz TV, i doświadczaj najwyższej jakości obrazu.

- Testowe miesiące History, History 2 i Crime Investigation: Już dziś możesz sprawdzać unikalne treści w jakości HD do 19 marca.

- Możliwość oglądania ulubionych programów do 7 dni wstecz:

Przegapiłeś swój ulubiony program kulinarny z blondynką rzucającą talerzami w obskurnych kuchniach? NIC NIE SZKODZI! JMDI posiada rewolucyjną usługę telewizyjną, która niczym magiczny statek pozwala cofać się w czasie. Dzięki temu rozwiązaniu możemy oglądać swoje ulubione programy nawet jeśli przegapiliśmy emisję.

Więcej informacji na naszej stronie www.jmdi.pl

Jak skorzystać z limitowanej oferty?

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.jmdi.pl, gdzie możesz skorzystać z tej wyjątkowej oferty. Nie przegap okazji na nowoczesne rozwiązania internetowe i bogatą ofertę telewizyjną w atrakcyjnej cenie! Kampania trwa tylko do 19 marca 2024 roku, więc czas działa na Twoją korzyść!

Dołącz do JMDI i ciesz się nowoczesnym światem Internetu i telewizji u wiodącego dostawcy Internetu i telewizji już teraz.