Funkcjonariusze z Bielan zatrzymali 24-latka, który posiadał przy sobie susz roślinny. Narkotyki zostały zabezpieczone, a właściciel środków odurzających usłyszał zarzuty. Młody mężczyzna był poszukiwany przez mokotowski Sąd Rejonowy. W areszcie śledczym spędzi najbliższe pół roku. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Bielan na ulicy Kasprowicza podjęli interwencję wobec mężczyzny, który na widok policjantów bardzo się zdenerwował. Podczas kontroli okazało się, że 24-latek miał przy sobie środki odurzające.

24-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy przy ulicy Żeromskiego, a narkotyki zabezpieczono. Badanie substancji potwierdziło, że była to marihuana.

Po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że młody mężczyzna był poszukiwany przez mokotowski Sąd Rejonowy. W areszcie śledczym spędzi najbliższe 6 miesięcy.  

Dochodzeniowcy z Bielan już przesłuchali mężczyznę i przedstawili mu zarzut posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Czynności w powyższej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Żoliborz.

podinsp. Elwira Kozłowska/ pk