Policjanci z Komisariatu Policji Warszawa Białołęka prowadzą czynności w sprawie kradzieży asortymentu o wartości ponad 1200 złotych w dyskoncie przy ul. Mehoffera 23/U2 w Warszawie, w dniu 18.10.2022 r. Mężczyzna, którego zdjęcia publikujemy jest podejrzewany o to przestępstwo. Jeśli wiesz, kim on jest, skontaktuj się z policjantami z komisariatu przy ulicy Myśliborskiej. Gwarantujemy anonimowość!

Mężczyzna ma około 50 lat, szczupłą budowę ciała, włosy w kolorze siwym; ubrany był w kurtkę w jasnym kolorze, niebieską bluzę, ciemnoniebieskie spodnie jeansowe, białe buty sportowe, miał ze sobą czerwony plecak.

Jeśli masz jakiekolwiek informacje, które pomogą w ustaleniu jego tożsamości, skontaktuj się z policjantami prowadzącymi tę sprawę, w siedzibie jednostki przy ul. Myśliborskiej 65 lub pod numerem tel. 47 723-51-30, 47 723 52 20, powołując się na numer l.dz. KP-D-II-2182/23.

Informacje można też przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

kom. Paulina Onyszko

  • Zdjęcie przedstawia mężczyznę, w wieku około 50 lat, szczupłej budowy ciała, włosy w kolorze siwym; ubrany jest w kurtkę w jasnym kolorze, niebieską bluzę, ciemnoniebieskie spodnie jeansowe, białe buty sportowe.
    szukamy tego mężczyzny
  • Zdjęcie przedstawia mężczyznę, w wieku około 50 lat, szczupłej budowy ciała, włosy w kolorze siwym; ubrany jest w kurtkę w jasnym kolorze, niebieską bluzę, ciemnoniebieskie spodnie jeansowe. W dłoniach trzyma on jakiś mały przedmiot. Obok niego widać fragment czerwonego plecaka.
    szukamy tego mężczyzny
  • Zdjęcie przedstawia mężczyznę, w wieku około 50 lat, szczupłej budowy ciała, włosy w kolorze siwym; ubrany jest w kurtkę w jasnym kolorze, niebieską bluzę, ciemnoniebieskie spodnie jeansowe. W dłoniach trzyma zieloną reklamówkę sklepową.
    szukamy tego mężczyzny