Nowy rok, nowa ja – zorganizuj cele z planerem na 2023

Nowy rok to doskonała okazja do zrobienia postanowień. Teoretycznie każdy z nas ma jakieś plany, marzenia i cele. W praktyce jednak równie wielu nie udaje się ich zrealizować. Motywacja szybko spada, trudno o utrzymanie w ryzach wcześniej opracowanego planu działania. Aby temu zapobiec, warto cele czy marzenia spisywać, na co pozwalają planery 2023. Jak ich zastosowanie wpływa na nasze plany?

Planery 2023 – w nowy rok ze spisanym planem działania

Zdecydowanie łatwiej nam zapanować nad wszystkimi zadaniami, wyznaczonymi celami i marzeniami, gdy je zapisujemy. Do tego zaś przydają się wybrane planery 2023. To taka udoskonalona forma kalendarza, bardziej funkcjonalna i pozostawiająca większe pole do popisu osobom, które mają indywidualny sposób organizowania swojej codzienności.

Planer dzienny – 2023 zorganizowany co do dnia!

Czy sprawdzi się u mnie planer dzienny? 2023 rok zaplanowany co do dnia – czy to forma, która spełni moje oczekiwania? Warto odpowiedzieć sobie na pytanie, czego tak naprawdę oczekujemy od planera. Jakie funkcjonalności, dodatki są nam niezbędne, by zapisując cele, marzenia i zadania do wykonania na każdy dzień, faktycznie doprowadzić do ich realizacji.

Dzienne planery to świetne rozwiązanie dla osób, które codziennie mierzą się z wieloma zadaniami, obowiązkami, a ich pomyślne wykonanie ułatwia im skrupulatne zapisywanie. Zazwyczaj w takich planerach można znaleźć sporo miejsca na indywidualne zapiski, ale i praktyczne podsumowania, tabele czy wskazówki, jak planować i organizować codzienność, by łatwiej jej podołać.

Planer tygodniowy 2023 – w czyich rękach najlepiej się sprawdzi?

Nieco innym rozwiązaniem jest planer tygodniowy. 2023 rok to kolejne tygodnie naznaczone nie tylko szeregiem obowiązków, ale i chęcią rozplanowania swojego czasu wolnego. Ten typ planera sprawdzi się zatem u osób, które lubią z góry planować cały tydzień. Nie potrzebują każdego dnia rozpisywać co do godziny, jednak w ujęciu tygodniowym już wiedzą, co trzeba będzie załatwić, kiedy przypadną dni wolne i jak zostaną spędzone.

Planner 2023 – na co zwracać uwagę podczas jego wybierania

Minimalistyczny, kolorowy, mały, duży, zbliżony formą do klasycznego kalendarza, czy pozostawiający sporo wolnego miejsca na indywidualny sposób planowania? Planner 2023 ma być przede wszystkim dopasowany do naszych potrzeb. To one odgrywają tutaj najważniejszą rolę.

Planer na 2023 rok pomaga w organizacji codzienności, uporządkowaniu zadań do wykonania, realizacji celów i marzeń. To, co bowiem spisane, bardziej nas motywuje i sprawia, że czujemy na swoich barkach odpowiedzialność, aby to osiągnąć, zrealizować, wykonać.

Sprawdź artykuł Zaplanuj nowy rok z planerem 2023 i przekonaj się, dlaczego jeszcze warto wybrać ten mniej typowy format kalendarza. Zainspiruj się oraz dowiedz, jakimi kryteriami kierować się podczas wybierania wymarzonego planera.