Top 5 najpopularniejszych kart podarunkowych

Stoisz przed wyborem podarunku dla bliskiej osoby? A może masz za zadanie wymyślić prezent dla współpracownika? W takich sytuacjach zawsze sprawdza się karta podarunkowa na jakąś usługę lub praktyczne zakupy. Oto pięć najchętniej wybieranych i polecanych bonów prezentowych – zobacz, co sprawdzi się w każdej sytuacji!

Karta podarunkowa CDA.PL

Karta podarunkowa CDA.PL pozwala na wykupienie miesiąca lub dwóch w usłudze CDA Premium. Osoba obdarowana otrzymuje kod, który musi wprowadzić w serwisie, aby móc korzystać z pełnej oferty filmów i seriali. Na stronie znajduje się mnóstwo produkcji, które są dostępne do obejrzenia tylko tam. Na CDA trafiają zarówno klasyki kinematografii, jak i najnowsze tytuły prosto z kin.

Karta podarunkowa CHILI

Karta podarunkowa CHILI działa podobnie do poprzedniczki. Kupujący może wybrać dowolną kwotę i podarować komuś doładowanie konta w serwisie. Za te pieniądze osoba obdarowana może wykupować dostępy do światowych hitów filmowych. Produkcje dla siebie znajdą tam osoby w każdym wieku.

Karta podarunkowa Kaufland

Karta podarunkowa Kaufland to bardzo praktyczny podarunek dla każdego. Można ją zakupić w kwocie zarówno kilkudziesięciu, jak i kilkuset złotych. Pozwala na zrobienie zakupów w jednym z najpopularniejszych marketów w kraju. Da się tam kupić artykuły spożywcze, a także wiele innych. Coś dla siebie znajdą tam nie tylko miłośnicy gotowania, bo w ofercie nierzadko można znaleźć także różnego rodzaju sprzęty domowe, rośliny czy ubrania. Ponadto sklep znajduje się w większości polskich miast, więc zakupy tam zrobi niemal każdy.

Karta podarunkowa SMYK

Karta podarunkowa SMYK to doskonały wybór prezentowy dla najmłodszych. Dzieciom, które mają sporo zabawek, trudno jest kupić coś, co od razu im się spodoba. Dzięki takiej karcie same mogą zdecydować, czym będą się bawić lub jakie ubranie założą na kolejne wyjście do przedszkola. To dobry pomysł także na prezent dla rodziców, którzy szykują wyprawkę dla swojego niemowlaka.

Karta podarunkowa Xbox

Karta podarunkowa Xbox to prezent idealny dla miłośników gier na konsoli czy komputerze. Osoba obdarowana kodem może doładować sobie swoje internetowe konto Xbox, a następnie wykupić dowolną grę lub obniżyć koszt jej zakupu o kwotę z karty. Voucher upoważnia do zakupów w sklepie Microsoft Store. Gry dla siebie znajdą tam zarówno wszyscy dorośli użytkownicy, jak i dzieci czy nastolatkowie.