SDMS Warszawa: Życie Śródmieścia: wydanie majowe
Oddajemy w Państwa ręce najnowsze wydanie Życia Śródmieścia”. W numerze kwietniowo-majowym wiele ciekawych i ważnych tematów.
Opisujemy także historię życia dwóch Karolów Levittoux, z których jeden był demokratą, a drugi narodowcem. O ich życiu przypominają dwie tablice na śródmiejskich budynkach.
Zapraszamy do lektury!
Życie Śródmieścia” jest bezpłatną gazetą Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy, dostępną m.in. w: Urzędzie Dzielnicy Śródmieście przy ul. Nowogrodzkiej 43 oraz w śródmiejskich przedszkolach. Jej celem jest nie tylko informowanie o aktualnościach, ale też budowanie poczucia lokalnej wspólnoty, integrowanie naszej społeczności oraz rozbudzanie dobrze rozumianego poczucia dumy z zamieszkiwania w samym sercu naszego pięknego miasta.
Życie Śródmieścia - nr 41-42, kwiecień-maj 2021 (plik pdf 3,72 MB)
Wszystkie numery Życia Śródmieścia
Autor: krystian