Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Warszawa

Wirtualny portfel w duchu ZEN… czyli najnowszy projekt na rynku wirtualnej bankowości we współpracy z biurem tłumaczeń

W dobie Internetu gdzie wszystkie działania odbywają się dużo szybciej zauważono potrzebę powstania platform płatniczych, które umożliwiają dokonanie płatności za pomocą telefonu. Portfele elektroniczne, bo o nich tutaj mowa, pozwalają na szybkie transfery pieniędzy i zakupy w sieci za jednym kliknięciem guzika w telefonie. Zakładając konto na platformie płatniczej możemy w tym samym momencie, bez konieczności posiadania portfela czy dodatkowych urządzeń z poziomu telefonu przesłać pieniądze znajomym czy zapłacić za usługę.

Platformy płatnicze dla Ciebie i dla biznesu

Aktualnie możemy wybierać spośród kilkudziesięciu dostawców. Wybierając platformę płatniczą warto zwrócić uwagę na kilka szczegółów, które w finalnym rozrachunku decydują o jakości portfela i zaletach dla prywatnego klienta czy firmy.

Wśród mobilnych aplikacji wyróżnia się Paypal i ZEN – platformy stworzone z myślą nie tylko dla e-biznesu. Aplikacja ZEN oferuje to samo co zwykłe bankowe konto, dzięki czemu można swobodnie wpłacać, przelewać i wypłacać pieniądze. Dodatkowe opcje takie jak SWIFT, SEPA czy Cashback czynią tą aplikację jeszcze bardziej atrakcyjną. Z kartą ZEN można zaoszczędzić do 15% wydatków, niezależnie czy kupujesz prywatnie czy na firmę. A z opcją ZEN Care można bez obaw dokonywać transakcji nie martwiąc się o nieuczciwych sprzedawców.

Do kilku wersji językowych… jeden krok

Prowadząc biznes w dobie rozwijającego się Internetu nie można pominąć faktu, gdy chcemy dotrzeć do szerszego grona Klientów, że usługa musi być dostępna dla odbiorców w Anglii, Niemczech czy Francji – za jednym kliknięciem guzika.

Jednym z ostatnich projektów realizowanych przez VERTE – Biuro Tłumaczeń jest tłumaczenie projektu aplikacji portfela elektronicznego. We współpracy z doświadczonym zapleczem tłumaczy takie projekty są realizowane sprawnie i koordynowane na każdym etapie z Klientem. Bazując na wieloletnim już doświadczeniu do tego typu zleceń angażowani są wyłącznie native speaker’zy poszczególnych języków. Jest to gwarancją profesjonalności tłumaczenia, bezbłędności i najwyższej jakości. A dla nas zawsze liczy się jakość.

Zarówno gdy jesteś Klientem biznesowym czy indywidualnym doradzamy zawsze kierowanie się przy wyborze dostawcy usług – liczbą zadowolonych Klientów i doświadczeniem zawodowym.

Dostępność na wszystkie urządzenia

Niezależnie czy z poziomu tabletu, laptopa czy telefonu możesz prosto i łatwo zlecić tłumaczenie i zapłacić za nie przy pomocy aplikacji Paypay czy Zen. Obie usługi są łatwo dostępne i posiadają jeden wspólny niepodważalny atut, bez wychodzenia z domu, za jednym kliknięciem możesz przeprowadzić całą transakcję i otrzymać profesjonalną usługę tłumaczenia online – bez ruszania się z fotela. Przekonaj się sam i skorzystaj już dziś z łatwej i przyjaznej obsługi internetowej. Zapraszamy. Czekamy na Ciebie 5 dni w tygodniu od 8 do 17ej.