Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Warszawa

Zastanawiasz się nad wykonaniem swojego pierwszego lub kolejnego tatuażu? Dobrze trafiłeś! Przygotowaliśmy dla Ciebie ranking TOP 3 najlepszych tatuatorów w Warszawie. Sprawdź portfolia artystów i umów sesję tatuażu nie wychodząc z domu!

Chcesz zrobić tatuaż w stolicy ale nie wiesz do kogo się udać? A może to jest Twój pierwszy tatuaż i nie wiesz od czego zacząć? W tym artykule dowiesz się wszystkiego co potrzebne! Gdzie szukać inspiracji, ile kosztuje tatuaż, a także jak umówić sesję u artysty. Wszak tatuaż to pamiątka na całe życie dlatego warto podjąć tę decyzję mądrze i z głową.

Poszukiwania zacznij od... inspiracji! Dokładnie tak. Najpierw zastanów się co chcesz przenieść na swoją skórę. Może jakiś nietypowy wzór odzwierciedlający Twoją duszę? A może zamiłowanie do lat 90 i popularnych na tamten czas kreskówek? Jesteś fanek mangi i anime? Kręcą Cię kolory? Wow! Ile pytań tyle odpowiedzi. Zdecydowanie polecamy zrobić burzę mózgów i zdecydować się na konkretny wzór zgodny z samym sobą.

Jeśli wiesz już jaki chcesz wzór zrobić i przeczytałeś o znaczeniach tatuażu to kolejnym etapem jest określenie budżetu i poszukiwanie artysty. O budżecie jeszcze wspomnimy, natomiast jeżeli chodzi o wybór artysty to proponujemy skorzystać z dedykowanej wyszukiwarki, jaką jest INKsearch.co.

INKsearch.co to popularna platforma do rezerwacji tatuażu online. To właśnie tam znajdziesz najlepszych, sprawdzonych artystów z całej Polski. Dzięki niej nie musisz wertować w nieskończoność profili na social media czy Google. Wystarczy, że wybierzesz odpowiednie kryteria, a Twoim oczom ukarzą się wyniki wyszukiwania. Wszystko w jednym miejscu!

INKsearch platforma rezerwacji tatuażu online

fot. INKsearch.co – platforma do rezerwacji tatuażu online

Gdzie zrobić tatuaż w Warszawie

Korzystanie z platformy INKsearch.co jest całkowicie darmowe i intuicyjne. Tym samym odpowiadając na pytanie gdzie zrobić tatuaż w Warszawie czekają na Ciebie 3 proste kroki. Pierwszym jest założenie darmowego konta miłośnika tatuażu, dzięki któremu odblokowujesz dostęp do wszystkich funkcji. Drugim krokiem jest skorzystanie z dedykowanej wyszukiwarki podzielonej na 3 segmenty, takiej jak pole do wyboru ARTYSTA, STUDIO, TATUAŻ, pole w którym wpisujesz czego szukasz, np. konkretnego motywu takiego jak róża i wyboru miasta. Tym samym poszukiwania możesz zawęzić do samych tatuaży, samych artystów lub samych studiów tatuaży. Skoro jesteśmy przy Warszawie, załóżmy taki scenariusz: wybieramy pole Artysta i miasto Warszawa. Po kliknięciu SZUKAJ ukazują się wyniki z hasłem tatuaż Warszawa. Proste, prawda?

Ile kosztuje tatuaż w Warszawie

Ceny tatuażu różnią się i nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie jaka jest cena tatuażu w Warszawie. Wpływ na to ma wiele czynników, takich jak doświadczenie (i renoma) tatuatora, wielkość i miejsce wykonania tatuażu, a także pomysł. Tatuaż w Warszawie może kosztować 400 zł, 800 zł, a nawet i 2500 zł.

Generalnie opłata za tatuaż dzieli się na 2 etapy. Pierwszym jest wpłacenie zadatku na poczet rezerwacji. Drugim to opłata końcowa pomniejszona o wcześniejszy zadatek. Zadatki ustala indywidualnie tatuator po uzgodnieniu wszystkich szczegółów.

Dlaczego nie ma płatności z góry? Ponieważ sesja przewidziana na 2 godziny może się przedłużyć do 5 godzin. Sesja może zostać podzielona na 2 wizyty, np. ze względu na reakcję skóry osoby tatuującej się. Lub ilość poprawek wprowadzonych w projekt. Oczywiście są projekty gdzie z góry wiadomo, jaka będzie cena za tatuaż. Dotyczy to małych, niezbyt skomplikowanych dziarek przewianych na półgodzinne sesje.

Jeszcze parę słów o zadatku: zadatek przed sesją opłacasz przez platformę INKsearch.co korzystając z bezpiecznych płatności.

Umów sesję tatuażu w Warszawie

Wiesz już gdzie szukać inspiracji, jak znaleźć tatuatora, a więc czas na przedstawienie TOP 3 najlepszych artystów z Warszawy. To właśnie u nich wykonasz oryginalne dziarki. Przedstawiamy Natalię Kubiak, Dominkę Rawską oraz Jakuba Szewczyka.

  1. Natalia Kubiak studio tatuażu Repto Ink

Studio tatuażu Repto Ink znajduje się na Puławskiej i w swojej gwardii posiada aż 7 artystów tatuażu w tym m.in. początkującą Natalię Kubiak, której prace zachwycają niebanalnym podejściem.

Natalia Kubiak INKsearch.co

Sprawdź portfolio Natalii Kubiak ze studia Repto Ink i umów się na tatuaż na INKsearch.co!

  1. Carrot Tatto – Dominika Rawska studio tatuażu Pracownia Kaktusz

Dziewczyńskie studio tatuażu Pracownia Kaktusz zlokalizowana 5 minut od stacji Śródmieście, a w nim wyjątkowa artystka o pseudonimie Carrot Tattoo. Dominika wykonuje kolorowe tatuaże, a do najczęstszych motywów należą te botaniczne.

Carrot Tattoo INKsearch.co

Sprawdź portfolio Dominiki Rawskiej ze studia Pracownia Kaktusz i umów się na tatuaż na INKsearch.co!

  1. Jakub Szewczyk studio tatuażu WarsawINK

Studio tatuażu z wybitnymi postaciami sceny tatuażu! A w nim oryginalne i wyjątkowe prace Jakuba Szewczyka, który tatuowaniem zajmuje się od 2015 roku. Co wyróżnia artystę? Świetne wykorzystanie koloru, precyzyjny linework w gemetrycznym wydaniu i abstrakcyjne wzory. Mieszanka wprost idealna dla kogoś kto lubi niebanalne tatuaże!

Jakub Szewczyk INKsearch.co

Sprawdź portfolio Jakuba Szewczyka ze studia WarsawINK i umów się na tatuaż na INKsearch.co!

inksearch-logo

fot. INKsearch.co – platforma do rezerwacji tatuażu online