Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Warszawa

Zabawne prezenty dla chłopaka. To mu się spodoba

Wybór upominku dla chłopaka może być bardzo trudny, zwłaszcza jeśli chcemy, aby chłopak był pozytywnie zaskoczony. Co wybrać na zabawny prezent dla chłopaka? Sprawdź nasze propozycje.

Zabawna koszulka

Koszulek z zabawnymi nadrukami jest mnóstwo i mogą dotyczyć właściwie każdej tematyki. Mogą to być zabawne napisy, krótkie komiksy, kadry z ulubionych filmów i seriali, czy nawet popularne aktualnie memy. Dobrym pomysłem jest również wybór personalizowanej koszulki, na której można umieścić dowolny napis lub zdjęcie. Umieszczenie na koszulce ulubionego powiedzonka, czy cytatu na koszulce chłopaka, na pewno mile go zaskoczy.

Kieliszki imprezowe

Kieliszki imprezowe mogą być bardzo różnorodne. Mogą mieć zabawne nadruki albo być połączone z grą planszową lub ruletką. Będą idealnym prezentem dla młodego imprezowicza, który lubi się bawić. Dla studentów chemii można wybrać kieliszki w kształcie menzurek lub próbówek. Bogata oferta tych prostych i zabawnych gadżetów sprawia, że można je z łatwością dobrać do zainteresowań chłopaka.

Zabawne skarpetki

Kolorowe skarpetki to krzyk mody ostatnich lat, który zadowoli każdego mężczyznę. Wybór skarpetek z zabawnymi nadrukami, czy napisami („Jeśli możesz to przeczytać to przynieś mi piwo”) jest ogromny, co ułatwia znalezienie idealnej pary. Wielką popularnością cieszą się również skarpetki z motywami z Gwiezdnych Wojen czy produktami spożywczymi. W połączeniu z dobrą jakością takie skarpetki staną się miłym i praktycznym upominkiem.

Zobacz także: Pusheen cat. Tego kociaka uwielbiają dzieci

Koc z rękawami

Koc z rękawami to propozycja jednocześnie zabawna i praktyczna. Koce te stały się niesłychanie popularne za sprawą serialu komediowego The Bing Bang Theory (Teoria Wielkiego Podrywu). Idealny prezent dla wszystkich zmarzluchów, świetnie sprawdza się również jako podarunek dla fanów filmów i graczy, gdyż ręce pozostają swobodne.

Zestaw małego chemika

Zestaw dla małego chemika, fizyka, czy magika z pewnością spowoduje wybuchy śmiechu u obdarowanego i pozostałych gości. Dodatkowo będą idealnym pretekstem do zabawy na imprezie i powrotem do lat dziecięcych. W zależności od budżetu możesz wybrać niewielki zestaw lub taki z wieloma elementami. W ofercie są również szkielety do samodzielnego złożenia, czy zestawy małych archeologów. Z pewnością to propozycja dla osób z dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie.