Mundurowi z Bielan zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież alkoholu w jednym ze sklepów na terenie dzielnicy. Jego łupem było pięć butelek markowego trunku o wartości prawie 700 złotych. Zatrzymany 22-latek trafił do policyjnej celi. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Po godzinie 17:00 w jednej z placówek handlowych na terenie Bielan doszło do kradzieży alkoholu. Zdarzenie zarejestrowali pracownicy ochrony i niezwłocznie powiadomili policjantów. Przybyli na miejsce mundurowi zatrzymali mężczyznę, który zabrał dwie butelki whiski i nie płacąc za towar próbował opuścić sklep. Funkcjonariusze ustalili, że to nie pierwsze zdarzenie z udziałem zatrzymanego. Okazało się, że 22-latek poprzedniego dnia  z tego samego sklepu zabrał kilka butelek markowego trunku o wartości prawie 700 złotych.  

Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Śledczy po przeanalizowaniu materiałów dowodowych przedstawili mu zarzuty kradzieży. 22-latek przyznał się. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

asp. Kamila Szulc/rr