Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Warszawa

Kasetony reklamowe Warszawa

Dobrze wykonany nośnik reklamowy przyciąga wzrok przechodniów swoim nowoczesnym i estetycznym wzornictwem. Jednocześnie doskonale współgra z pozytywnym wizerunkiem firmy. Dlatego zadanie wykonania kasetonu reklamowego w Warszawie najlepiej zlecić u producenta, który umożliwi idealne dopasowanie do indywidualnych potrzeb nawet najbardziej wymagającego klienta.

Dlaczego warto zdecydować się na kasetony reklamowe?

Odpowiedź jest bardzo prosta – kaseton reklamowy pozwala wyróżnić się na tle wielu innych form reklam. Coraz częściej zatem zastępuje tradycyjne szyldy montowane przy wejściu do siedziby firmy, sklepu czy punktu usługowego.

To innowacyjne rozwiązanie ma charakter informacyjno-reklamowy, a zarazem podkreśla prestiż danego miejsca. Dobrze wykonany kaseton wyróżnia się swoim stylowym wyglądem. Prezentuje się też nienagannie przez długi czas, ponieważ do jego wykonania wykorzystuje się nad wyraz wytrzymałe materiały. W przypadku standardowych wymiarów doskonale się sprawdza pleksi – mocne i odporne na niekorzystne warunki pogodowe. Inną ciekawą opcją jest łatwa w obróbce płyta kompozytowa z kilku warstw aluminiowych scalonych polietylenowym rdzeniem, czyli dibond. Interesujące efekty daje łączenie dwóch różnych materiałów np. aluminium z pleksi. Z kolei kasetony reklamowe większych rozmiarów najlepiej wykonać z elastycznej siatki winylowej.

Potencjał reklamowy kasetonów w łatwy sposób można jeszcze zwielokrotnić. Wystarczy zdecydować się na ich podświetlenie za pomocą energooszczędnej technologii ledowej. Równomierne oświetlenie, i to dowolnie wybranym kolorze, zdecydowanie wzmacnia przekaz. Dzięki temu kaseton jest dobrze widoczny przez całą dobę i bez względu na panujące warunki atmosferyczne. To świetna propozycja nie tylko dla tych, którzy prowadzą swoją działalność w godzinach wieczorno-nocnych.

Zobacz ofertę: Kasetony w Warszawie i realizacje producenta AnyShape.

Kasetony reklamowe w Warszawie tylko u producenta!

Zamówienie kasetonów reklamowych bezpośrednio u producenta daje sporo korzyści. Przede wszystkim można uzyskać rzeczywiście atrakcyjną ceną, ponieważ nie płaci się żadnym pośrednikom. Co ważne, koszty ustala się indywidualnie i zależą one od zastosowanego materiału, wybranego formatu nośnika reklamowego, ale i stopnia skomplikowania wykonania kasetonu.

Drugą zaletą jest niewątpliwie możliwość zlecenia kompletnego – począwszy od koncepcji i zrobienia projektu, poprzez jego realizację, aż do montażu w wybranym miejscu. To pozwala uzyskać gwarancję świetnych efektów wizualnych oraz wysokiej jakości gotowego produktu. Dlatego warto skontaktować się z producentem kasetonów reklamowych w Warszawie, aby omówić wszelkie szczegóły zlecenia od A do Z.