Policjanci z Jabłonny zatrzymali 21-latka podejrzanego o uszkodzenie drzwi w jednym z marketów. W momencie zatrzymania mężczyzna miał ponad 1,5 promila w alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut uszkodzenia mienia, do którego się przyznał. Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Dyżurny jabłonowskiego komisariatu otrzymał zgłoszenie o uszkodzeniu drzwi wejściowych w jednym z marketów na terenie gminy. Przybyli na miejsce funkcjonariusze zastali pracowników ochrony oraz ujętego przez nich mężczyznę. Jak ustalili mundurowi, 21-latek mimo, że placówka była zamknięta, próbował wejść do środka. Kiedy drzwi nie chciały się otworzyć, zaczął w nie kopać, uszkadzając szybę.

21-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Badanie alkomatem wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w jego organizmie. Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia mienia o wartości 1500 złotych. Mieszkaniec powiatu legionowskiego przyznał się do popełnionego przestępstwa i dobrowolnie poddał karze.

podkom. Justyna Stopińska/ea


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.