Każda kobieta chce czuć się pięknie każdego dnia – bez względu na to, czym zajmuje się na co dzień i niezależnie od okazji. Chcąc osiągnąć ten efekt, warto korzystać z produktów upiększających najlepszych marek na rynku, do który bez wątpienia zalicza się Neonail, oferująca nowoczesne lakiery do paznokci, akcesoria i profesjonalne sprzęty. Bogata oferta, możliwość dostosowania jej do zróżnicowanych potrzeb klientów oraz wysoka jakość produktów sprawiły, że marka stała się popularna na całym świecie.

Neonail, czyli lakiery hybrydowe

Marka Neonail oferuje swoim klientkom ogromną liczbę rozwiązań, a jej specjalnością są od lat lakiery hybrydowe. Są to specjalne lakiery do paznokci, które utrzymują się na nich nawet przez 3 tygodnie, nie tracąc przy tym na estetyce. Jak to możliwe? Efekt jest uzyskiwany poprzez utwardzanie lakieru lampą UV lub LED – cały proces jest nieskomplikowany, w pełni bezpieczny dla kobiety i przeprowadzany szybko, dzięki czemu tego rodzaju zabiegi cieszą się obecnie bardzo dużą popularnością wśród pań.

A Neonail posiada w swojej bogatej ofercie ogromną liczbę różnego rodzaju lakierów, dzięki którym możliwe jest malowanie paznokci na wiele kolorów i tworzenie wspaniałych wzorów czy kombinacji kolorystycznych – wszystko to w oparciu o indywidualne potrzeby każdej kobiety. Niezależnie więc od tego, jaki masz styl i czego poszukujesz, w ofercie tej marki z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz dokładnie to, czego poszukujesz.

Nie tylko lakier hybrydowy

Jednak tym, co wpłynęło na popularność marki Neonail są nie tylko lakiery hybrydowe, które znajdują się w jej ofercie. Dzięki znajomości potrzeb klientów i wychodzeniu naprzeciw osób prywatnych czy firm, marka stworzyła również bogaty asortyment na akcesoria i sprzęty, dzięki którym zarówno manicure, jak i pedicure, mogą by wykonywane w sposób profesjonalny i dawać najlepsze efekty – niezależnie od potrzeb klientki. Co jeszcze znajdziesz w ofercie Neonail?

  • Zestawy – startowe, do malowania paznokci, do manicure i pedicure, uzupełniające, upominkowe i inne, dzięki którym osiągniesz konkretny cel albo sprezentujesz bliskiej swojemu sercu osobie zestaw, dzięki któremu będzie mogła zadbać o swoje dłonie,
  • Lampy UV i LED – nowoczesne urządzenia, dzięki którym możliwe jest efektywne nakładanie lakieru hybrydowego i tym samym uzyskiwanie najtrwalszego oraz najpiękniejszego efektu – zarówno w gabinecie kosmetycznym, jak i w swoim własnym domu.
  • Pyłki – dzięki nim możliwe jest tworzenie wspaniałych efektów na paznokciach i tym samym zadbanie o największe potrzeby – zarówno własne, jak i klientki, która przychodzi na zabieg manicure.
  • Ozdoby – naklejki, stempelki, a nawet ozdoby Swarovski, dzięki którym można stworzyć oszałamiający efekt i sprawić, że paznokcie będą wyglądały niesamowicie pięknie.
  • Żele, płyny i akcesoria – wszelkie niezbędne elementy do tego, by wykonywać profesjonalny manicure i pedicure.

Neonail, dzięki korzystaniu z najlepszych produktów i doskonałej znajomości potrzeb swoich klientów, jest w stanie dostarczać rozwiązania sprawdzające się w przypadku różnych osób i cenione przez wielu na całym świecie. W ten sposób również Ty możesz zaopatrzyć się w produkty, dzięki którym wykonasz manicure czy pedicure – zarówno profesjonalnie, w gabinecie kosmetycznym, jak też amatorsko – w warunkach domowych.

Dlaczego lakiery hybrydowe Neonail?

Przede wszystkim dlatego, że reprezentują najwyższą światową jakość i są dostępne w ogromnej liczbie wariantów. Wraz z różnego rodzaju ozdobami i oczywiście dostępnymi w ofercie producenta sprzętami czy akcesoriami, pozwolą wspaniale ozdabiać paznokcie i powodować, że każda kobieta osiągnie określony, dostosowany do własnego charakteru efekt.

Neonail – lakiery do paznokci dla wymagających kobiet