Przełom stycznia i lutego to dla dzieci i młodzieży z województwa Mazowieckiego czas ferii zimowych.W tym czasie w Jednostce Ratowniczo - Gaśniczej nr 13 odbył się cykl 6 spotkań dla młodzieży szkolnej w ramach Warszawskiego Programu "Zima w Mieście 2019".

Były to spotkania o charakterze edukacyjno - wychowawczym podczas których strażacy omawiali zagrożenia z jakimi możemy się spotkać w trakcie zimowego wypoczynku w domu lub na różnego rodzaju zimowiskach.

Jedną z atrakcji dla uczestników spotkań była możliwość zaobserwowania zagrożeń pożarowych na specjalnym mobilnym symulatorze, który obrazował szereg niebezpieczeństw z jakimi możemy się spotkać każdego dnia w domu.

Na zakończenie spotkań tradycyjnie każda osoba mogła zwiedzić koszary, zasiąść w wozie bojowym, a także przymierzyć ubranie specjalne strażaka.

Tekst: mł.asp. Krzysztof Koseski
Zdjęcia: Zmiana I


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Publikacje

 

Publikujemy artykuły reklamowe (tzw sponsorowane) odpłatnie - w cenie 50 zł netto / publikacja.

 

Artykuł jest oznaczony jako sponsorowany. Zawiera zdjęcie oraz dostarczony tekst. Może zawierać linki wedle oznaczenia (dofollow/nofollow) służące przekazaniu pozycjonowania. Artykuły - publikacje sponsorowane emitowane są na stałe bez ograniczenia czasowego. Pojawiają się na stronie głównej oraz w sekcji z aktualnościami - dzięki czemu szybko się indeksują w Google. Publikujemy je także na naszym fanpage na Facebooku oraz Twitterze (o ile serwis lokalny posiada).

 

Zobacz inne nasze portale lokalne, wejdź na serwisylokalne.pl