Spacer Męski WARSZAWA — poranny spacer dla zdrowia i rozmowy

Poranny spacer, dobra rozmowa i grupa facetów, którzy po prostu rozumieją, że czasem wystarczy wyjść z domu — tak w skrócie można opisać Spacer Męski w Warszawie. Wydarzenie ma luźny charakter, trwa około godziny i odbywa się co drugą niedzielę miesiąca; warto dołączyć, by naładować baterie i porozmawiać bez oceniania.
Kiedy i gdzie będzie Spacer Męski WARSZAWA
8 marca 2026 (niedziela), godz. 08:00–09:00
Miejsce zbiórki: Muzeum Narodowe w Warszawie, Al. Jerozolimskie 3 — przed wejściem do muzeum.
Startujemy punktualnie o godz. 08:00; spacer potrwa około godziny.
Termin cykliczny: każda druga niedziela miesiąca, godz. 08:00.
Wstęp: brak informacji o opłatach (wydarzenie organizowane w formie otwartego spotkania).
Co to za spacer i dla kogo?
Współorganizatorem i lokalnym liderem Spaceru jest Filip Tajchman.
To prosta formuła: grupa mężczyzn wychodzi razem na godzinny marsz po okolicy, łącząc ruch na świeżym powietrzu z szczerą rozmową. Atmosfera jest nieformalna — bez rywalizacji, bez oceniania, za to z dużą dawką wsparcia i otwartości.
Czego możesz się spodziewać:
- Ruch na świeżym powietrzu — spacer, który dotleni i postawi na nogi.
- Szczerze prowadzone rozmowy na tematy codzienne i ważne.
- Wzajemne wsparcie i motywacja — proste rozwiązania rodzą się często podczas zwykłej pogawędki.
- Brak wymagań kondycyjnych — wystarczy chęć i wygodne buty.
Dla kogo: dla mężczyzn w różnym wieku — kumpli, ojców, synów czy kolegów, którzy chcą zadbać o zdrowie fizyczne i psychiczne bez presji. Można przyjść samemu lub z kimś znajomym.
Praktyczna uwaga: zbiórka przed wejściem do Muzeum Narodowego — warto pojawić się kilka minut wcześniej, bo spacer rusza punktualnie.
Autor: info_wydarzenia

