• Nadużył zaufania, usłyszał zarzut

  Policjanci wydziału mienia południowopraskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który jest podejrzany o kradzież pieniędzy z konta swojego znajomego. Najpierw poprosił go o numer karty, ponieważ jak twierdził, potrzebował jednorazowo dokonać pewnej płatności. Potem okazało się, że zrobił jeszcze 5 innych transakcji. Usłyszał już zarzuty.

 • Ujęta przez świadków usłyszała 3 zarzuty kradzieży

  Dzięki czujności świadka policjanci zatrzymali podejrzaną o kradzież. Klientka sklepu zauważyła jak młoda kobieta wyjmuje z torebki portfel osobie robiącej tam zakupy. Okazało się, że ta sama podejrzana chwilkę wcześniej najprawdopodobniej okradła jeszcze dwie osoby. Policjanci zabezpieczyli skradzione portfele, a 19-latka usłyszała 3 zarzuty.

 • Usłyszał dwa zarzuty i był poszukiwany

  W ręce policjantów wpadł mężczyzna posiadający środki odurzające. Przy 39-latku mundurowi znaleźli mefedron. Jak się również okazało, mężczyzna był poszukiwany przez funkcjonariuszy z Targówka w związku z usiłowaniem kradzieży siłownika do bramy oraz przez sąd w celu doprowadzenia do zakładu karnego. 39-latek usłyszał już zarzut za posiadanie środków odurzających oraz usiłowanie kradzieży. Po czynnościach mieszkaniec Mokotowa został umieszczony w zakładzie karnym.

 • Dozór za posiadanie znacznej ilości środków odurzających

  Policjanci z bielańskiego wydziału kryminalnego zatrzymali 21-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Funkcjonariusze w mieszkaniu mężczyzny znaleźli ponad 80 gramów marihuany. Zatrzymany został objęty policyjnym dozorem. Za to przestępstwo grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

 • Zatrudnił się, by kraść

  Mundurowi z Komisariatu Policji Metra Warszawskiego zatrzymali mężczyznę, który dokonał kradzieży artykułów spożywczych w jednej z placówek handlowo – usługowych na terenie metra. W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna jest podejrzewany także o kradzież pieniędzy ze sklepu, a dodatkowo zostały wystawione za nim dwa nakazy doprowadzenia do aresztu śledczego.

 • Bił pięściami gryzł i kopał, żeby zabrać telefoniczny

  Mokotowscy policjanci zatrzymali 28-letniego obywatela Ukrainy podejrzanego o rozbój. Mężczyzna zaatakował na ulicy pokrzywdzonego, próbując siłą wyrwać mu markowego smartfona wartego około 5000 złotych. Nie udało mu się tego osiągnąć, gdyż z pomocą przyszli przechodnie oraz dzielnicowi. Podejrzany tłumaczył się, że chciał zatelefonować na pogotowie, ponieważ źle się czuł. Wezwani przez policjantów ratownicy medyczni stwierdzili jednak, że jest jest zdrowy. Napastnik został zatrzymany. Następnego dnia usłyszał zarzuty, za które może spędzić 12 lat w więzieniu. Sąd postanowił o jego tymczasowym aresztowaniu.

 • Najpierw ukradli samochody, a potem nietrzeźwi wsiedli za kierownicę

  Sąd Rejonowy w Legionowie zastosował areszty wobec dwóch obywateli Ukrainy. Mężczyźni zostali zatrzymani przez policjantów z Legionowa po tym, jak obaj kierowali pojazdami w stanie nietrzeźwości. Mało tego samochody te okazały się kradzione. 27-latek odpowie również za próbę przekupstwa, posiadanie środków odurzających, zaś jego 24-letni kolega za znieważenie i naruszenia nietykalności cielesnej policjantów. Obaj mężczyźni zniszczyli również zajmowane pomieszczenie mieszkalne, gdzie straty wyniosły blisko 17 tysięcy złotych.

 • Policjanci z Bemowa odzyskali Bentleya o wartości 2 milionów złotych

  Wartego blisko 2 miliony złotych Bentleya zabezpieczyli policjanci z bemowskiego komisariatu. Funkcjonariusze ustalili, że samochód pochodzi z przestępstwa przywłaszczenia i został utracony w Niemczech. Odzyskanie pojazdu nie kończy policyjnych czynności. W tej sprawie prowadzone są dalsze ustalenia.

 • Bezprawnie składowali odpady?

  Policjanci stołecznego wydziału do walki z przestępczością gospodarczą przy współpracy z inspektorami Mazowieckiego Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska na terenie jednej z posesji w powiecie wołomińskim zabezpieczyli składowisko nielegalnych odpadów, w tym 56 beczek o pojemności 200 litrów, 118 sztuk pojemników typu mauzer o pojemności 1000 litrów z zawartością substancji płynnych, a także około 2 m³ leków.

 • O godzinie 04:29 do Punktu Alarmowego JRG 17 wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodu osobowego z ciężarowym na skrzyżowaniu ulic Nowoursynowskiej i Doliny Służewieckiej. Do zdarzenia zadysponowano z JRG 17: GBA-Rt 3/16/2,5, GCBA 5/32/2.5, z JRG 9: GBA-Rt 2,5/25/2,5 oraz Grupę Operacyjna Miasta: SLRr

  Około godziny 14:00 Jednostka Ratowniczo - Gaśnicza nr 11 otrzymała zgłoszenie o wypadku samochodu osobowego w al. gen. Marii Wittek w Warszawie. Do zdarzenia zadysponowano zastęp GBA-Rt 3/16/4,2, GCBA 5/32/2.5 oraz SLRr z Zastępcą Dowódcą Jednostki.

  2020 01 uniwersalne kobieta marihuana 0428 stycznia strażnicy miejscy z Oddziału Specjalistycznego patrolujący Śródmieście zauważyli ok. godz. 22.30 na pl. Defilad dwie młode kobiety. Niewiasty wyraźnie unikały spotkania z nimi. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić, co może być tego przyczyną.

  2020 01 wosp ratusz 01W warszawskim ratuszu, z rąk Jurka Owsiaka, odebraliśmy podziękowanie za wsparcie 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

  Coraz większa liczba firm oraz sklepów internetowych decyduje się na wybór reklamy Adwords. Elastyczność tej techniki, a także błyskawiczne wyniki sprawiają, że jest to nieoceniona forma marketingu na początku działalności. Kampania Google Ads powinna być skonsultowana z doświadczonym specjalistą SEO https://matt-kozlowski.com/. W ten sposób możemy zredukować koszty reklamy przy jednoczesnym zachowaniu jej efektywności.

  Bardzo szeroki zasięg reklamy

  Z pomocą kampanii Google Ads mamy szansę dotrzeć do bardzo dużej liczby potencjalnych klientów zainteresowanych naszymi usługami. Wszystko za sprawą specjalnego algorytmu, który dostosowuje wyświetlanie treści pod kątem ostatniej aktywności oraz wpisywanych przez użytkownika fraz. Nasza strona nie tylko jest wyświetlana na czołowych pozycjach wyników wyszukiwania, ale również znajduje się w promowanych propozycjach w obrębie aplikacji Google, np. nawigacji. Z kolei bannery reklamowe są publikowane przez największe portale przyciągające setki tysięcy użytkowników każdego dnia.

  Marketing ukierunkowany na potencjalnych klientów

  Biorąc pod uwagę, że płacimy za każde kliknięcie promowanego linka, z wiadomych przyczyn interesują nas tylko użytkownicy, którzy wyrażą realne zainteresowanie skorzystaniem z naszych usług. Skuteczne pozycjonowanie strony w Warszawie opiera się na analizie najlepszych fraz, z którymi warto skojarzyć stronę. W ten sposób, kampania Google Ads jest adresowana wyłącznie do docelowej grupy klientów. Warto zatem skorzystać z pomocy doświadczonego specjalisty, który pomoże nam przeprowadzić dogłębną analizę konkurencji oraz wyodrębnić najbardziej opłacalne frazy.

  Możliwość swobodnego zarządzania kosztami

  Wiele osób zainteresowanych profesjonalnym marketingiem internetowym, często pyta o ceny pozycjonowania strony. W praktyce, ten aspekt zależy od tego, jakim budżetem dysponujemy oraz jaką kwotę jesteśmy w stanie przeznaczyć na pełny zakres reklamy. Specjalista SEO dostosowuje zakres działań w taki sposób, aby zmieścić się w ustalonym budżecie. W przypadku kampanii Adwords, w panelu ustalamy stawkę za każde kliknięcie w promowany link. Jeśli dobraliśmy frazy ze stosunkowo niewielką konkurencją, jesteśmy w stanie dotrzeć do wielu użytkowników nie ponosząc przy tym bardzo wysokich kosztów.

  Technika przynosi natychmiastowe efekty

  Profesjonalna kampania Google Ads jest adresowana do osób, które pragną już od pierwszego dnia zanotować wzrost liczby użytkowników odwiedzających stronę. Pozycjonowanie organiczne obejmujące content marketing, linkowanie oraz szybkość strony Google przynoszą efekty po kilku tygodniach, a nawet miesiącach oferując nam stabilizację i redukcję kosztów. Jednak natychmiastowe wyniki zapewnia dobrze rozplanowana reklama Adwords. W tym celu przyda się pomoc specjalisty SEO dysponującego profesjonalnymi narzędziami analitycznymi.

  Cztery najważniejsze zalety oferowane nam przez reklamę Google Ads

 • Ukradł telefon ze sklepowej ekspozycji, usłyszał zarzut

  Telefon o wartości 4000 złotych był łupem 35-letniego mężczyzny. Nieuczciwy klient został zatrzymany w supermarkecie na ,,gorącym uczynku" przestępczego procederu. Mężczyznę ujął pracownik sklepu i zaalarmował Policję. Podejrzany usłyszał już zarzut kradzieży. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 • Zlekceważył zakaz sądowy

  31-latek został zatrzymany przez policjantów legionowskiej drogówki. Mężczyzna prowadził pojazd mimo sądowego zakazu. Teraz odpowie przed sądem za naruszenie zakazu sądowego. Ten rodzaj przestępstwa jest zagrożony karą pozbawienia wolności do lat 5.