Urodziny u Kubusia Puchatka na Pradze-Południe. Wstęp będzie wolny

W Klubie Relax szykuje się popołudnie z teatrem, które ma przyciągnąć całe rodziny. Na scenie pojawi się dobrze znany świat Kubusia Puchatka, a wraz z nim bohaterowie, którzy od lat rozbrajają dziecięcą wyobraźnię prostą, ciepłą opowieścią. To wydarzenie łączy zabawę z bajką, ale też daje rodzicom wygodny pretekst do wspólnego wyjścia bez biletu w kieszeni.
- Na scenie pojawi się świat Kubusia Puchatka
- Bezpłatny wstęp i wcześniejsze zgłoszenia dla osób ze szczególnymi potrzebami
Na scenie pojawi się świat Kubusia Puchatka
Przedstawienie zaplanowano na 6 maja o godzinie 17:00 w Klubie Relax przy ul. Tarnowieckiej 13. Wydarzenie przygotowują wspólnie Klub Relax, burmistrz Pragi-Południe Tomasz Kucharski oraz Spółdzielnia Mieszkaniowa „Ostrobramska”. Za teatralną stronę spotkania odpowiadają artyści Studia Teatralnego Krak-Art, którzy mają przenieść najmłodszych w opowieść pełną kolorowych postaci i przygód.
To propozycja skrojona pod dzieci, ale nie tylko dla nich. W takich spektaklach liczy się rytm, prosty humor i wyraźne przesłanie, a właśnie to zwykle najlepiej działa na młodszą publiczność. Dla rodziców to z kolei okazja, by spędzić czas z dziećmi przy wydarzeniu, które nie wymaga dużych przygotowań ani wydatków.
Bezpłatny wstęp i wcześniejsze zgłoszenia dla osób ze szczególnymi potrzebami
Organizatorzy podkreślają, że wstęp jest wolny, więc na przedstawienie można przyjść bez kupowania biletów. To ważna informacja dla rodzin, które szukają niedługiego, popołudniowego wydarzenia w okolicy i chcą po prostu spędzić czas razem.
Osoby ze szczególnymi potrzebami mogą zgłaszać je do 4 maja 2026 roku pod numerem 22 879 96 43 albo mailowo na adres [email protected]. Taki kontakt wcześniej ułatwia przygotowanie spotkania tak, by udział w nim był możliwie wygodny dla wszystkich zainteresowanych.
na podstawie: Praga Południe.
Ostatnie Artykuły

Derealizacja w Warszawie - spektakl, który pyta, gdzie kończy się dopasowanie

Warszawa zatańczy w rytmie lat 80. - ten koncert przypomni największe hity

Stołeczna akcja uderzyła w hazard - 99 automatów i 22 zatrzymanych

Młode głosy z Zacisza zamkną sezon koncertem pełnym dziecięcej wyobraźni

Morskie obrazy z piasku i muszli - warsztaty, które pachną latem

Zaczarowana skrzynia z piosenkami - finał Studia Wokalnego pełen głosów

Balladyna po młodzieżowemu - klasyka, która może zaskoczyć Warszawę

Seniorzy z Zacisza zamkną rok akademicki tańcem i śpiewem

Cztery baletowe odsłony na Zaciszu - dzieci i młodzież pokażą autorskie układy

Wiosenna gimnastyka na Targówku wraca dla seniorów z trzema grupami

Żłobek w Żurominie rośnie. Przy Wiatracznej przybędzie 32 miejsca

Na Wiśle szykują się wielkie regaty. Warszawa żyje wiosłami

Warszawiacy mają jeszcze kilka dni na budżet obywatelski. Stawka to ponad 130 mln zł

Porzucone auto na Targówku okazało się skrytką z narkotykami
Przydatne dane teleadresowe
- Oddział Celny Osobowy w Warszawie - kontakt, godziny i zasięg działania
- Biuro Spraw Wewnętrznych Straży Granicznej w Warszawie - kontakt, adresy i godziny
- Parafia św. Zofii Barat w Warszawie - kontakt, godziny kancelarii, nabożeństwa
- Zakład Gospodarowania Nieruchomościami Śródmieście - kontakt, zakres spraw, e-BOK
- Parafia św. Barnaby Apostoła w Warszawie - msze, kancelaria, sakramenty
- Kościół św. Jana Bożego i Andrzeja Apostoła w Warszawie - kontakt, nabożeństwa, historia
