Koniec roku szkolnego na Bemowie Uczniowie i nauczyciele witają wakacje pełne radości

W Bemowie zabrzmiał ostatni dzwonek roku szkolnego 2024/2025, a uczniowie z radością wkroczyli w wakacyjną przygodę. To chwila pełna emocji i podziękowań dla wszystkich, którzy przez minione miesiące tworzyli wyjątkową atmosferę nauki i rozwoju.
- Zakończenie roku szkolnego w bemowskich szkołach pełne wzruszeń i podziękowań
- Bemowscy radni wspierają edukację i świętują sukcesy uczniów
Zakończenie roku szkolnego w bemowskich szkołach pełne wzruszeń i podziękowań
W piątek 28 czerwca uczniowie bemowskich placówek edukacyjnych po raz ostatni w tym roku szkolnym usłyszeli dźwięk dzwonka, który oznaczał początek upragnionych wakacji. Ten moment to nie tylko czas radości dla dzieci i młodzieży, ale także okazja do refleksji i wdzięczności wobec nauczycieli oraz całego personelu szkolnego.
Podczas uroczystości zakończenia roku w szkołach dzielnicy Bemowo nie zabrakło serdecznych słów uznania. Burmistrz Dzielnicy Bemowo Grzegorz Kuca wraz ze swoimi zastępcami: Maciejem Wójtowiczem, Jakubem Gręziakiem oraz Karolem Sobocińskim, osobiście gratulowali uczniom osiągnięć i życzyli im udanego wypoczynku.
Bemowscy radni wspierają edukację i świętują sukcesy uczniów
W wydarzeniach związanych z zakończeniem roku szkolnego aktywnie uczestniczyli również radni dzielnicy: Marek Lipiński, Mikołaj Ojrzanowski, Monika Ślusarczyk oraz Anna Wosińska. Ich obecność podkreśliła znaczenie wspólnej troski o rozwój młodych mieszkańców Bemowa.
Nie sposób pominąć roli nauczycieli, pedagogów, psychologów, pracowników świetlic i bibliotek oraz administracji szkolnej, którzy każdego dnia wkładają serce w edukację i wsparcie dzieci. Równie ważne jest zaangażowanie rodziców, dzięki którym szkoły stają się miejscem pełnym inspiracji i wzajemnego zrozumienia.
Teraz nadszedł czas na zasłużony odpoczynek – niech wakacje przyniosą wiele słonecznych dni, niezapomnianych przygód oraz chwil spędzonych w gronie najbliższych. Do zobaczenia we wrześniu z nową energią i pomysłami na kolejny rok pełen wyzwań!
Na podstawie: Dzielnica Bemowo
Ostatnie Artykuły

Ubrania nie muszą znikać z szafy. Na Pradze-Południe będzie warsztat

Pustynia w słoiku trafi do biblioteki na Pradze Południe

Na placu Szembeka zabrzmią szlagiery i ruszy potańcówka

Nowe boiska w SP 168 otwarte. Uczniowie od razu ruszyli do gry

Wtorki z szydełkiem w Międzypokoleniowej Klubokawiarni rozkręcają Warszawę

Europa i państwo bez tajemnic dla młodych z Mazowsza

W Wilanowie dzieci uczyły się bezpiecznej drogi pieszo i na kółkach

Interwencja przy Ludwiki skończyła się atakiem na strażnika

Żółta lokomotywa na nowych torach metra – ruszyły próby na Mory

Pieniądze z Mazowsza dla powiatu wyszkowskiego. Wsparcie idzie na drogi i zdrowie

Warszawa po zmroku z 114 metrów - Taras Widokowy Nocą wraca na lato

Deskorolkowe starcie wraca na Ursynów. Do wygrania 10 tysięcy złotych

Muranowski krąg kobiet w Muranowie - rozmowa bez presji i bezpieczna przestrzeń

Na Mazowszu przybywa czarnych punktów nad wodą. Ratownicy dostaną wsparcie
Przydatne dane teleadresowe
- Biblioteka Główna Akademii Sztuki Wojennej - kontakt, działy i zbiory
- Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie - kontakt, godziny i sprawy do załatwienia
- Parafia bł. Edwarda Detkensa w Warszawie - kontakt, historia, kolegiata
- Ośrodek Sportu i Rekreacji Mokotów - obiekty, zajęcia i cennik
- Instytut Ochrony Środowiska - Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie: kontakt, jednostki badawcze, KOBiZE
- Wojskowe Centrum Rekrutacji Warszawa-Śródmieście - kontakt, kwalifikacja wojskowa i rekrutacja
